Każdy już niecierpliwie czeka na wiosnę. Wtedy nie tylko zajadamy się pysznościami prosto od matki natury łapiemy energiięsłoneczną ale również możemy wreszcie ściągnąć te wszystkie warstwy z naszego ciała. Jest to sezon, w którym możemy zacząć latać w super modnych w tym roku, szortach. Są idealne na każdą okazję, zarówno na sportowo, jak i elegancko. Dają one nieskończenie dużo możliwości na skomponowanie ciekawego setu. Sami projektanci przyznają, że szorty to nowe legginsy. Zakładamy je wszędzie i do wszystkiego.
Jeansowe, postrzępione szorty zakładamy do niezobowiązującego białego t-shirtu, czarnej skórzanej kurtki oraz czarnych butów, typu brytyjskiego, z grubą podeszwą, bardzo małym obcasem i wiązane na cienkie sznurówki.
Białe, granatowe czy czerwone bawełniane szorty możemy nosić do koszulek w poziome paski i sandałek, tworząc oryginalny set marynarski. Zawsze możemy do nich samemu przyszyć złote guziki, aby jeszcze bardziej podkreślić styl „marine”.
Istnieje jedna prosta zasada, aby było krótko! Najważniejsze, aby pokazywać jak najwięcej nóg. Znajdziemy wśród nich te bardzo eleganckie, jak u Stelli McCartney, lub bardziej na sportowo, które proponuje Marc Jacobs. Każdy fason, kolor czy wzór jest dozwolony.
W jakich szortach najlepiej się czujecie?