Spanie to nie tylko nocleg. Można się o tym przekonać przeglądając najciekawsze propozycje miejsc noclegowych w Polsce. Nocleg na deskach teatru, lub scenie kina, na Dzikim Zachodzie czy w sklepie graficiarskim od teraz nie jest tylko snem, ale stało się rzeczywistością.


W Polsce nie brakuje niekonwencjonalnych form noclegu, gdzie oprócz spania moglibyśmy przeżyć niezapomniane chwile. Zacznij swoją nocną przygodę od wypróbowania noclegu w Teatrze Małym w Łodzi gdzie obudzisz się jako gwiazda sztuki, a dedykowany spektakl podczas tej wyjątkowej nocy pojedna każdego ze światem sztuki. Rozmowa z aktorami jest kolejnym smaczkiem wieczoru, a jeśli mowa o smaku, to specjalnie dla gości zostanie przygotowana uroczysta kolacja przy świecach, oczywiście na scenie teatru, która zostanie zaaranżowana na potrzeby wieczoru. Teatr znajduje się w samym centrum Łodzi, a dokładniej w Manufakturze, którą codziennie odwiedzają tłumy gości, spragnionych rozrywki, sztuki i odpoczynku.


Kolejnym miejscem jest Kino Kienematograf, znajdujące się w Muzeum Kinematografii w Łodzi. Kino mieści się w pałacyku (rezydencji) Karola Scheiblera, która pochodzi z połowy XIX w. Pałac usytuowany jest w zabytkowym parku “Źródliska”, gdzie można się udać na długi spacer. Przygodę z kinem zaczniecie od zwiedzania muzeum Kinematografii, posiadającego pokaźne zbiory, przenoszące do świata filmu, następnie na gości czeka seans filmowy, który zostanie zagrany specjalnie dla nich. Kolacja w kawiarni znajdującej się w piwnicach muzeum zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Nietypowe noclegi w kinie i teatrze zarezerwujesz za pośrednictwem Flatigo.com

Jeśli nie jesteś fanem filmu czy teatru, nic nie szkodzi! W poszukiwaniu mocnych wrażeń zahacz o Dziki Zachód w Kołobrzegu i zostań Cowboyem. Wszechogarniający klimat westernu i Indian udzieli się każdemu tubylcowi. Mini Zoo zaprowadzi was do zwierząt, które żyją w symbiozie z mieszkańcami wioski. Przejażdżka bryczką i konno w siodle pozwolą spojrzeć na Dziki Zachód z nieco wyższej perspektywy. Strzelanie z łuku pod okiem wodza w indiańskiej strzelnicy oraz indiańskie narty pozwolą poczuć akcent rywalizacji. Obudźcie w sobie dzikość i wstąpcie na Dziki Zachód gdzie czeka na was wiele niespodzianek.

Znalezione w serwisie Noclegowo.pl

Kosmicznie odjazdowy UFO HOSTEL w Warszawie to propozycja dla tych, którzy docenią niezwykły klimat graffiti i urban artu. Połączenie hostelu z undergroundowym sklepem Not4Toys w którym można dostać zarówno materiały artystyczne jak i albumy czy magazyny o sztuce ulicy. To prawdopodobnie jedyne takie połączenie na świecie. Dzięki tej synergii można spotkać ciekawych ludzi, pogadać, posłuchać muzyki, dowiedzieć się czegoś o mieście i jego mieszkańcach.

Nocleg dostępny na Noclegowo.pl

Przekonaj się o tym, że nocleg nie musi być nudny, połącz spanie z pasją. Od teraz możesz odkrywać przyjemność spania na nowo, tylko od ciebie zależy na którą z opcji się zdecydujesz.