Gwiazdy uwielbiają się stroić, jednak nie tylko w ubrania, ale również w tatuaże. O dobry tatuaż, który będzie modny przez lata i nigdy nie stanie się obciachowy jest naprawdę ciężko. Najgorsze jest wymyślanie sobie wzorów na siłę. Gdy patrzymy na polskie gwiazdy ma się wrażenie, że tatuażyści bardzo ich nie lubią. Postanowiliśmy zrobić listę pięciu najgorszych tatuaży w rodzimym show biznesie.

1.Doda
Anielskie skrzydła na plecach piosenkarki miały być początkowo mniejsze. Artystka jednak z czasem powiększyła tatuaż – teraz są prawie na całe plecy. Ciemne, czarne plamy, które nie pasują do żadnego stroju – tak mówią o skrzydłach Dody, polscy styliści.

2. Radek Majdan
Radek Majdan po rozstaniu z Dodą przerobił jej twarz na Indianina, ponieważ jak twierdzi lubi ich kulturę..

3. Agnieszka Maciąg
Agnieszka Maciąg ma na swoim prawym ramieniu czarną plamę. Jak się przyjrzymy z bliska, zobaczymy, że to tatuaż. Modelka zrobiła go sobie w Tajlandii. Identyczny tatuaż ma jej partner Robert Wolański. Grafika bardziej pasuje jednak do mężczyzn, niż elegankich kobiet.

4. Natalia Lesz
Chińskie znaczki były modne przez kilka sezonów na początku lat 90-tych. Od tamtego czasu więcej ludzi sobie je usuwa, niż robi. Jednak Natalka postanowiła kilka lat temu wytatouwać sobie na stopie chiński symbol prawdy, zaś na plecach – szczęsia.

5.Anna Maria Jopek
Piosenkarka z daleka wygląda jakby była pobrudzona. Jednak to nie brud, a „rodzaj biżuterii”. Anna Maria Jopek ma wytatuowany wzór inspirowanym motywami zarówno secesyjnymi, jak hinduskimi – mieszanka wybuchowa!!!