Codziennie jesteśmy zalewani falą nowych aplikacji, które rzekomo mają wnieść w nasze życie “coś nowego”. Niestety, niewiele z nich spełnia swoją funkcję, dlatego zebraliśmy dla Ciebie, naszym zdaniem, najciekawsze aplikacje na smartphone’a. Obiecujemy, że się od nich uzależnisz!

Pierwszy na liście jest Morpholio. Został on okrzyknięty najlepszą aplikacją przez takie serwisy jak ArchDaily czy MacLife. Morpholio pozwala Ci na wprowadzanie zmian, szkicowanie, a także notowanie na wcześniej importowanych obrazach. Dzięki niemu możesz szybko poprawić ustawienia mebli w pokoju lub stworzyć inspirujące kolaże. Aplikacja przydatna jest zarówno dla laików, jak i architektonicznych profesjonalistów.

Bardzo dobrze zoptymalizowana jest także mobilna wersja serwisu TravelBird, na której możesz zabukować swoją podróż. Codziennie czeka na Ciebie sześć interesujących ofert z całego świata. Oprócz rezerwacji samej podróży, możesz też zaznaczyć wszystkie dodatkowe opcje (np. transfery, dodatkowe bagaże), a zintegrowana usługa Apple Pay pozwoli Ci zapłacić za wszystko bez wykonania nawet jednego telefonu.

“Wyobraź sobie, że możesz podziwiać zachód słońca z lotu balonem nad Kapadocją”. Tak brzmi oficjalny opis Periscope, aplikacji, dzięki której masz dostęp do wydarzeń z całego świata, nakręconej telefonem Twojego mobilnego znajomego. Periscope pozwala Ci przeżyć na żywo niezapomniane chwile bez wychodzenia z domu. Nie bez powodu Twitter wykupił aplikację za blisko 100 milionów dolarów na festiwalu South By Southeast 2015.

W obliczu wszechobecnej globalizacji bardzo trudno być oryginalnym, dlatego firma Adidas wyszła naprzeciw temu wyzwaniu i wypuściła na rynek aplikację pozwalającą na zaprojektowanie unikalnej pary butów. Używając #miZXFLUX, naniesiesz na wybrany model dowolną grafikę, stając się tym samym projektantem.