Facebook w bardzo szybkim czasie stał się niezwykle popularnym ''narzędziem'' komunikacji między znajomymi. To właśnie na tym portalu społecznościowym możemy wymieniać się różnymi cennymi wiadomościami, zdjęciami ze znajomymi z całego świata. Jednak Facebook to nie tylko portal społecznościowy ale przede wszystkim idealne miejsce do pogrania w ciekawe gry, które nie wymagają od nas inwestowania żadnych pieniędzy. Coraz więcej osób uzależniło się od prostych gierek flashowych, które pozwalają nam osiągnąć różne poziomy, które bezpośrednio wyznaczają nasz status wśród graczy- znajomych. Niewątpliwym hitem roku 2009 okazało się Farmville oraz Mafia Wars. Jednak wszystko po pewnym czasie zaczyna się nudzić. Dlatego warto zobaczyć w co warto zagrać w 2010 roku na Facebooku. 

Happy Aquarium- jest prostą aplikacją, w której możemy stać się właścicielami naszego wirtualnego akwarium. Wraz z uzyskaniem wyższych poziomów możemy zakupić nowe ciekawe dodatki dla naszych rybek. 

Farm Town- jest to konkurencja dla popularnego Farmville. Nie wiadomo czemu w dalszym ciągu Farmville pozostaje bardziej trendy od Farm Town. Jeśli lubicie większa realność rozgrywki to może warto zagrać w Farmville. 

Fish Ville- jest swego rodzaju konkurencją dla Happy Aquarium. Również opiekujemy się naszą tak naprawdę to bardzo ciężko dostrzec jakieś wyraziste różnice. 

Cafe World- jest to nic innego jak swego rodzaju klon Dinner Dash. Prowadzimy własną kawiarnię, przygotowujemy dania i podajemy je naszym klientom. Na dodatek możemy zatrudnić naszych znajomych z Facebooka. 

Jak widać Facebook z prostej strony społecznościowej stał się stroną na której możemy zagrać w różne ciekawe tytuły. A wy macie konto na Facebooku? Jeśli tak to w co gracie?