Torebki są wizytówką każdej kobiety. Nie tylko świadczą one o naszym stylu ale coraz częściej dzięki torebce możemy poznać osobowość drugiej osoby. Jeśli jednak chcemy być na topie to musimy w swojej garderobie posiadać chociaż jedną od znanego projektanta. Hitem od zawsze były ubrania Chanel kojarzyły nam się głównie z elegancją i jej produktem flagowym- małą czarną.

Jednak od teraz Chanel powinno kojarzyć Wam się z najdroższą torebką na świecie. Jest to jeden z najładniejszych dodatków jaki ukazał się w historii kobiecej garderoby. Połączenie diamentów z 18 karatowym złotem daje naprawdę oszałamiający efekt. Do tego skóra z aligatora podwyższa jeszcze jej wartość. Nie jest to zwykły produkt jest to tak naprawdę swego rodzaju dzieło sztuki- rzeźba, którą każdego dnia możemy mieć na sobie. Dzięki niedużym rozmiarom możemy ją nosić jako tradycyjną kopertówkę albo jeśłi wolimy to przez ramię. Trzeba przyznać, że cena 261 tysięcy funtów wcale nie wydaje się kosmiczna. Tym bardziej, że sama torba jest pięknie wykonana. 

Jeśli jednak szukacie czegoś bardziej wyzywającego, czegoś co odbiega od klasyki to może Wam się spodobać torba od Louis Vuitton. To co ją charakteryzuje to totalne pomieszanie z poplątaniem. Dlatego znajdziemy na niej zarówno opakowanie po papierosach, butelkę oraz inne śmietnikowe dodatki. Aż trudno uwierzyć, że coś takiego jest warte aż 150 tysięcy dolarów i jest jedną z najdroższych toreb świata! Jak dla mnie totalne bezguście idealnie nadające się na wystawę zatytułowaną: ''co zrobisz pożytecznego ze śmieci...''

Na trzecim miejscu wśród najdroższych toreb zakwalifikowała się ta od Hermes, ze skóry krokodyla. Design klasyczny niczym szczególnym się nie wyróżnia. Do tego już charakterystyczna ciemna kolorystyka. Elementami wyróżniającymi są dodane diamenty, które pojawiają się na kłódeczce jak i na elementach wykończeniowych. Cena podobnie jak w przypadku pozostałych trzech dosyć niebotyczna 120 tysięcy dolarów. 

A Wam jak podobają się mega drogie troby? Przypadły Wam do gustu czy może uważacie, że widzieliście dużo ciekawsze torebki w dużo niższych cenach? Jaka jest Wasza opinia?