Święta zbliżają się już wielkimi krokami. Już za parę dni Mikołajki. Każdy z nas dla najbliższej osoby stara się kupić jakiś drobiazg. Największą frajdę mają dzieci, które ze niecierpliwością czekają na prezenty. I chociaż wydaje nam się, że konsola za około 1,5 tysiąca złotych to duży wydatek, to jednak jesteśmy w błędzie! Na świecie wśród dzieci bogatych oligarchów dominują zabawki za 300 tysięcy dolarów. Brzmi dosyć niemożliwie? Jednak jest to prawda.

W Nowojorskim F.A.O Schwarz możemy zakupić specjalną stację symulacyjną. Jest to idealny prezent tak naprawdę dla całej rodziny. W końcu kto z nas nie lubi jeździć na rollecasterze czy też samochodem wyścigowym. Wszystko prezentuje się niezwykle ciekawie a suma 300 tysięcy dolarów dla bogaczy może nie być aż tak zawrotna. 

Dla małych wielbicieli motoryzacji przygotowano specjalną wersję Ferrari Testarossa. Widok może być nie lada zaskoczeniem, gdyż jest to praktycznie idealna kopia. We wnętrzu znajdują się skórzane siedzenia, odtwarzacz cd. Do tego w pełni działające oświetlenie i automatyczna skrzynia biegów. Idealne dla każdego zbuntowanego 6 latka, który ma dosyć rodziców i chce trochę odpocząć!

Jednak to nie koniec dla dzieci lubiących nieco bardziej ekstremalne doznania przygotowano specjalny poduszkowiec a'la Segway. Trzeba przyznać, że dzieci będą wyglądać jak z filmu powrót do przyszłości. Zabawka kosztuje jedynie 15 tysięcy dolarów.

Mr. & Mrs. Potato Head w wersji biżuteryjnej będzie idealnym prezentem dla każdej dziewczynki. Znajduje się na nich aż 23 tysiące kryształków Swarovskiego. Jak na taki biżuteryjny dodatek cena nie wygórowana jedynie 8 tysięcy dolarów. 

Dla dorosłych fanów gry Monopoly przygotowano specjalną wersję całą pokrytą skórą. Jest nie tylko elegancka ale przede wszystkim bardziej wytrwała. Cena w porównaniu z innymi zabawkami całkiem przyzwoita. W końcu 6 tysięcy dolarów to nie tak wiele.... 

Są to tylko niektóre przykłady ciekawych zabawek dla bogatych dzieci. Jak widać ich dzieciństwo nie koniecznie musi być nudne. A Wam jak podobają się zabawki dla dzieci multimilionerów?