Jednym z głośniejszych rozstań minionego roku był rozwód Jennifer Lopez (41) i Marc’a Anthony’ego (42). Formalnie nastąpiło to 15 lipca 2011 roku, po siedmiu latach szczęśliwego małżeństwa. Para dochowała się 3 letnich bliźniaków. Po rozstaniu pojawiły się plotki mówiące, że J Lo uznała, iż Anthony jest zbyt brzydki jak na jej męża. On natomiast obwiniał swoją sławniejszą żonę o to, że przyćmiła i spowolniła rozwój jego kariery.

jennifer lopez rozstała się z mężęmDemi Moore (49) i Ashton Kutcher (33) rozwodzą się po sześciu latach małżeństwa. Demi ogłosiła ten fakt w dzień po swoich 49 urodzinach, które spędziła bez ukochanego. Amerykańska prasa donosi, że miała już dość ciągłych romansów o 16 lat młodszego małżonka. Nie minął miesiąc od rozstania kiedy to Ashton chętnie dawał się fotografować ze swoją nową sympatią Leą Michele (25).  Natomiast Demi długo opłakiwała ukochanego. Dopiero po świętach rozeszła się plotka o Jej nowym wybraku, którym jest Scott-Vincent Borba (38).

demi moore rozstała się z ashtonem kutcherem

demi moore


Eva Longoria (35)  i Tony Parker (28) to kolejna rozwodząca się para. Z wnioskiem o rozwód wystąpiła Eva, po tym jak w telefonie swego ukochanego znalazła ponad 100 erotycznych wiadomości od Erin Barry, żony koszykarza z San Antonio Spurs. Małżeństwo zawarli w lipcu 2007 roku.

eva longoria rozstała się z tonym parkerem


Autor: Małgorzata Bulaszewska