Ranking najgorszych kapel i bandów w ciągu ostatniej dekady przygotował serwis gigwise.com. Bezapelacyjnie zwyciężyli The Jonas Brothers. 

The Jonas Brothers to amerykański pop-rockowy zespół z Wyckoff w stanie New Jersey. Grupa powstała w 2005 roku, założony przez braci Jonas: Kevina, Joe’go i Nicka.
Początki zespołu związane są z solową karierą Nicka, który występował na Broadwayu już jako dziecko. W roku 2004 Columbia wydała swa single Nicholasa, a wkrótce ukazała się również płyta. W roku 2005 zmienił się szef wytwórni. Spodobały mu się nagrania Nicka wraz z braćmi i w ten sposób powstał zespół The Jonas Brothers. Chłopcy zaczęli wspierać na koncertach takie gwiazdy jak Kelly Clarkson, Jesse McCartney, Backstreet Boys i The Click Five. Popularność zespół zawdzięcza też wytwórni Disney’a („Camp Rock”).

Zaledwie rok później ukazała się pierwsza płyta grupy, zatytułowana „It's About Time”. Pochodził z niej singiel „Mandy”, który cieszył się sporym uznaniem fanów. W roku 2007 zespół zmienił wytwórnię na Hollywood Records i wydał drugą płytę, zatytułowaną „Jonas Brothers”. Album w pierwszym tygodniu po premierze dotarł do 5. miejsca Billboard Hot 200. Na rok 2008 zapowiedziany jest trzeci krążek braci – „Little Bit Longer”. 

Jak widać muzyka braci Jonas nie przemawia do słuchaczy innych niż niewymagające nastolatek, a sami bracia zapewne więcej mają imidżu niż talentu. 
Cały ranking Najgorszych Zespołów Ostatniej Dekady prezentuje się następująco: 

1. Jonas Brothers 
2. brokeNCYDE 
3. Blazin' Squad 
4. Tokio Hotel 
5. Scouting For Girls 
6. Busted 
7. Towers Of London 
8. The Script 
9. Metro Station 
10. One True Voice 
11. Hot Leg 
12. The Twang 
13. I Set My Friends On Fire 
14. Theory Of A Deadman 
15. Razorlight 
16. Hard-Fi 
17. Maroon 5 
18. The Pigeon Detectives 
19. Sum 41 
20. The Darkness 

Gratulujemy :)