GQ, amerykański magazyn dla mężczyzn, po raz kolejny przyznał mało zaszczytny tytuł najgorzej ubranego mężczyzny na świecie. W tym roku przypadł on w udziale Jaredowi Leto – aktorowi i liderowi zespołu 30 Seconds to Mars.

Dziennikarze uznali, że w ciągu całego roku 2011 Jared prezentował się wyjątkowo okropnie. Mimo całej swojej sympatii dla jego talentu i pracy wytknęli mu miłość do noszenia pociętych, prześwitujących koszulek oraz damskich spódnic. Nie spodobała im się również jego fryzura w stylu czeskiego piłkarza – z pewnością dobrze znana tym, którzy wciąż pamiętają lata 80.

Choć braku inicjatywy Leto odmówić nie można. Absolutnie! Zdaniem GQ ma jej wręcz za dużo. Niestety jego inwencja i starania chyba nie przynoszą zamierzonych rezultatów, bo artysta zwykle prezentuje się jak zamożny… bezdomny. Wygląda na to, że facet, który śmiało mógłby sobie sprawić coś z najnowszej kolekcji Alexandra McQueena, woli włożyć cichobiegi w stylu EMU i owinąć się czymś, co najbardziej przypomina koc.

A szkoda!

jared leto to najgorzej ubrany mężczyzna roku 2011 według magazynu GQ

Autor: Marta Kowalczyk