W roku 1968 była ona innowacją. Jednakże historia produkcji wyrobów firmy sięga o wiele dalej wstecz. Jeśli chodzi o jakość produktów Bretz, od ponad stu lat mają one opinię najlepszych. A mówimy tu o produktach rzemiosła ręcznego.

W skrócie, Bretz to najlepsza tradycja ekskluzywnego, niemieckiego tapicerstwa. Zapożyczone stamtąd techniki pozwalają dzisiaj tworzyć firmie niezwykłe kształty. Kształty, które wykraczają niemal poza granice wyobraźni. Ogromy wybór obić zapewnia perfekcyjne wrażenia dotykowe. W swoich salonach, firma prezentuje 73 unikalne tkaniny, skóry oraz wzory co sprawia, że jest w czym wybierać.

Z technicznego punktu widzenia, obicia od Bretz to produkty nie tylko klasyczne, ale także mocne, odpowiednie dla komfortu w pomieszczeniach użytkowych, miękkie i przytulne, oraz takie, które pasują do ciebie. Głębokość siedzeń, które znajdują się w ofercie sięga od podstawowych 53 cm do luksusowych 105 cm.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Showroomu w C. H Blue City na poziomie 2. Firma zaprasza do do współpracy architektów, projektantów wnętrz, handlowców. Zapraszamy także do obejrzenia relacji trendu.pl z salonu Bretz.

 

 

 

 

 

Sofy Bretz salon firmowy - relacja trendu.pl - video