Kultowy magazyn Vanity Fair co roku tworzy ranking najlepiej ubranych gwiazd na świecie. Nie jest to sprawa łatwa, bowiem Celebryci wydają fortunę ubierając się u najlepszych projektantów mody. Jury stara się być jak najbardziej obiektywne. Dlatego na liście znajdziemy nieznane nazwiska, bowiem najważniejszym kryterium pozostaje garderoba, a nie ilość wystąpień na okładkach kolorowych  czasopism.
Na pierwszym miejscu znalazła się Tatiana Santo Domingo, brazylijska Paris Hilton. To dziedziczka i gwiazda. Na drugim miejscu uplasowała się Diane Kruger, która od początku swojej kariery zachwycała nas swoimi kreacjami. Jest ulubienicą Karla Lagerfelda, której jako pierwszej sprzedaje kreacje Chanel z najnowszych kolekcji.  Trzecie miejsce przyznano Carey Mulligan, która niedawno była nominowana do Oscara za rolę w „Była sobie dziewczyna”. Na liście nie zabrakło pierwszych dam – mamy takie nazwiska jak: Michelle Obama, Carla Bruni-Sarkozy oraz Samantha Cameron.
Zastanawiacie się co z Lady Gagą? Piosenkarka znalazła się dopiero lub aż na 26 miejscu. Jednak większą porażkę doświadczyła samozwańcza „guru mody” Victoria Beckham, której w ogóle nie uwzględniono. David Beckham zajął 44 miejsce. Mąż Penelope Cruz, Javier Bardem zdobył 11 miejsce. Pharrell Williams znalazł się całkiem wysoko, bo widniał na 17 miejscu, tuż za nim Alec Baldwin na 18.
Najbardziej jesteśmy nie pocieszeni, że rodzeństwo Maggie  i Jake Gyllenhaal zajęli ex aequo dopiero 34 miejsce.