Mój sekret - 1 buteleczka po posiłku. Wystarczy jedna buteleczka po posiłku, aby ograniczyć trawienie tłuszczy i wspomagać redukcję masy ciała.

Chyba każdemu z nas marzy się idealna sylwetka. Nic w tym dziwnego – chcemy zawsze czuć się pięknie, atrakcyjnie i świetnie wyglądać we wszystkich przymierzanych ubraniach. W rzeczywistości jednak zrzucenie nawet kilku zbędnych kilogramów może okazać się nie lada batalią.

Zabiegany tryb życia, nieregularne posiłki powodują, że sporadycznie lub regularnie przejadamy się, nakładając zbyt dużo i niezdrowo na talerz. Po obfitych posiłkach przechodzi nam chęć na aktywne spędzanie wolnego czasu, czujemy się źle, ospale, a waga rośnie… Brzmi znajomo ? W takim razie aronslim to produkt idealny dla Ciebie !

Proste i wygodne stosowanie:

Aronslim to doustny preparat w postaci płynnej, w niewielkiej 20 ml buteleczce, która zmieści się nawet w damskiej kosmetyczce. Genialnie prosty i wygodny w użyciu. Wystarczy mieć zawsze przy sobie fiolkę aronslim i wypić całą zawartość bezpośrednio po posiłku.

Działanie Aronslim:

Wyciąg z kasztanów blokuje trawienie tłuszczu, a związki aktywne zawarte w aronii ograniczają wchłanianie cukrów. Dodatkowo już po kilku dniach stosowania aronslim obserwowany jest spadek łaknienia. Wyjątkowo ważne dla osób odchudzających się jest wyraźne zmniejszenie apetytu na słodycze.

Dla kogo Aronslim:

Aronslim powstał z myślą o tych, którzy chcą uniknąć niekontrolowanego przybierania na wadze, wynikającego m.in. z okazjonalnego przejadania się. Jest także polecany osobom z nadwagą, które mają problemy z utrzymaniem restrykcyjnej diety.

Skuteczność Aronslim:

Aronslim swoje właściwości oraz skuteczność działania zawdzięcza wyjątkowej recepturze. Substancje aktywne zawarte w preparacie aronslim są pochodzenia roślinnego: escyna izolowana jest z kasztanów (czyli nasion kasztanowca), a owoce aronii są źródłem związków polifenolowych. Ten unikalny skład został opracowany w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe polskich oraz zagranicznych ośrodków naukowych, w tym m. in. University of Connecticut w Stanach Zjednoczonych, Kyoto Pharmaceutical University w Japonii, Lipha Group we Francji oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Liczne badania potwierdzają, że ekstrahowana z kasztanów escyna blokuje aktywność lipazy trzustkowej, czyli enzymu trawiącego lipidy zawarte w spożytych pokarmach. Niestrawione tłuszcze nie mogą zostać wchłonięte i w naturalny sposób są wydalane z organizmu. Działanie escyny wzmocnione jest przez substancje aktywne zawarte w aronii. Przyczyniają się one do jeszcze silniejszego hamowania absorpcji tłuszczów, a ponadto zmniejszają wchłanianie cukrów, co skutkuje obniżeniem stężenia glukozy we krwi.

Zawartość β-escyny i aronii w preparacie aronslim wzmacnia właściwości prozdrowotne wyciągów z obu roślin, a zwłaszcza ich wpływ na przemianę materii i gospodarkę lipidową organizmu, przyczyniając się nie tylko do skutecznej redukcji masy ciała, ale także do obniżenia stężenia cholesterolu.

Dzięki zawartości wyciągu z kasztanów i aronii, aronslim charakteryzuje się silnymi właściwościami antyoksydacyjnymi, przeciwdziałając tym samym negatywnym skutkom działania wolnych rodników. Suplement diety aronslim ma także bardzo korzystny wpływ na układ krążenia i usprawnia przemianę materii. Regularne stosowanie preparatu aronslim prowadzi nie tylko do redukcji masy ciała, ale opóźnia też procesy starzenia, reguluje ciśnienie krwi i wpływa wzmacniająco na kondycję całego organizmu.

W związku z tym, że aronslim ogranicza wchłanianie tłuszczów z pożywienia, bezpośrednim wskazaniem do jego stosowania jest spożycie pokarmu bogatego w te substancje. Każdy gram tłuszczu dostarcza organizmowi aż 9 kCal, dlatego redukcja spożycia lipidów znacznie zmniejsza kaloryczność posiłków. Należy jednak pamiętać, że lipidy są niezbędnym elementem prawidłowej diety i całkowita ich eliminacja nie jest wskazana. Dotyczy to zwłaszcza tłuszczów pochodzenia roślinnego, takich jak oliwy i oleje bogate w kwasy tłuszczowe omega-6 oraz tłuszcze rybne, które są cennym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3. Z tego względu skład preparatu aronslim został opracowany w taki sposób, aby nie doprowadzić do zubożenia diety w cenne składniki lipidowe, nawet przy długotrwałym jego stosowaniu.

Sugerowana cena detaliczna, opakowanie 10x20ml: 80 PLN

Aronslim dostępny jest w aptekach internetowych:

www.aptekarzwarszawski.pl

www.aptekanatalia.pl

oraz w wybranych punktach sprzedaży:
Cece Beauty Clinic, ul. Sułkowicka 2/4, Warszawa
dr Tilszer Medycyna Estetyczna, ul. Bonifraterska 3/11 lok. 48, Warszawa.
Step BY Step - Klub Fitness, ul. Kościuszki 38a, Tarnów

Więcej informacji: www.aronslim.pl


Facebook: www.facebook.com/pages/Aronslim/637971656217477?ref=ts&fref=ts