Nie wszystkie z nas je lubią. Nie wszystkie uznają spódnice zimą, bo zimno, bo nie wygodnie. Jednak kobieta i spódnica to jednak całość. W każdym sezonie kobieta może znaleźć spódnicę dla siebie. Spódnice bombki są bardzo modne. Znajdziemy je w różnych kolorach, z różnych materiałów. Jednak teraz nadeszła nowa era. Nowe wcielenie spódnicy. W sklepach roi się od takich modeli spódnicy. Mowa o spódnicy w kształcie szlifowanego diamentu. Kojarzy się dobrze, prawda?
Przepis na ultramodną spódnicę to: wcięcie w talii, przedłużony stan, wyraźnie poszerzone biodra i wąski dół. Taka spódnica nadaje kształt klepsydry. Jeśli znajdziemy już taki kształt z kolorem, czy materiałem możemy poszaleć. Znajdziemy takie ciepłe, tweedowe i zwariowane różowe na imprezy. Optycznemu poszerzenie bioder towarzyszą liczne zakładki, drapowania materiału, zaszewki. Wszystkie te sposoby powodują, że takie spódniczki są bardzo modne

Spódnica tego typu jest stworzona dla kobiet, które mają małe biodra i małą pupę. Jednak to powiększanie bioder robi swoje. Spódnica wyrównuje sylwetkę, w której ramiona są szersze od bioder. Większe biodra są bardzo kobiece, więc jeśli lubisz podkreślać swoje atuty koniecznie zainwestuj w taka spódniczkę. Gwiazdy już ukochały sobie taki model. Jednak na zakupach musisz poświęcić dużo czasu, żeby spódnica leżała na Tobie naprawdę dobrze. Odwiedź takie sklepy jak F&F, H&M, Topshop, Reserved, Simple. Polecam i życzę powodzenia!!!