Pakowanie przed podróżą jest żmudnym i męczącym zajęciem praktycznie dla każdego z nas. Aby uniknąć nieprzyjemnej sytuacji na lotnisku, kiedy okazuje się, że przekraczasz dozwolone 10kg powinieneś zainwestować w walizkę kolekcji B-lite Fresh, którą oferuje firma Samsonite.

Kolekcja B-lite Fresh w odpowiedzi na zapotrzebowanie na komfortowy bagaż oferuje niebywale lekkie, a jednocześnie stylowe torby podróżne. Walizka o wysokości 50cm waży niespełna 2kg! Innowacyjne elementy jej konstrukcji, takie jak zintegrowana rączka przednia i boczna, przyczyniają się do jej lekkości.

 

 

Każda z tych walizek jest wykładana miękkim materiałem, co umożliwia przewożenie delikatnych akcesoriów. Nowa kolekcja Samosonite obejmuje klika modeli. Spośród nich znajdziesz również dwa modele biznesowe, które zostały wyposażone w specjalnie wyściełaną kieszeń na laptopa.

Samsonite udostępnia swoje walizki w czterech kolorach: czarny, pomarańczowy, limonowy, malinowy i niebieski. Dzięki tym wszystkim cechom podróżowanie z walizką kolekcji B-lite zapewnia nie tylko komfort związany z nieuciążliwym bagażem, lecz także zachowanie dobrego stylu.

Autor: Renata Śmiałkowska