Perły fascynują człowieka od wielu tysiącleci. Dla człowieka współczesnego są ozdobą lub cennym klejnotem, dla człowieka świata antycznego były także przedmiotem kultu i magii, niekiedy lekarstwem.


INSPIRACJA


Inspiracją wykreowania nowego zapachu była dla Jesusa del Pozo istota narodzin naturalnego, morskiego piękna jakim jest perła...nieskazitelna w swej czystości i delikatności, o naturalnym kształcie kuli - najbardziej perfekcyjnej formie w całym wszechświecie !


KOBIETA


Kobieta In White to elegancka, bardzo naturalna, pełna ekspresji istota, delikatna , bardzo elegancka, kobieca i uwodzicielska, romantyczna, kochająca perły... Płynnie i zręcznie porusza się w świecie mody i kultury.
Inteligentna i wszechstronna, dominuje otoczenie swoim intelektem i błyskotliwością, uwodzi powabem swojego ciała.

FLAKON

Jesus del Pozo niezwykle zręcznie „ubrał” swój nowy zapach w spokojny, kulisty, o tęczowej barwie pereł, perfekcyjny flakon, który potęguje elegancję, wyrafinowanie i delikatność IN WHITE.
Flakon ten to idealna symbioza nowoczesności z klasyką.PIRAMIDA ZAPACHOWA


Pomysłodawcami kompozycji kwiatowej byli sławni kreatorzy zapachów: Francis Kurkdjian i Violaine David.

Wiodącą nutą tego wyrafinowanego i subtelnego zapachu jest świeżość bergamotki, liścia bambusa oraz kwiatu cytrynowego.

Nuty środkowe to kompozycja kwiatu pomarańczy, magnolii, orchidei, migdału, białej frezji i egipskiego jaśminu.

Kreację kończy zmysłowy ślad kwiatu irysa i pudrowego piżma.In White jest "młodszą siostrą" wylansowanego 2 lata temu przez Jesusa del Pozo tajemniczego zapachu-IN Black.CENY DETALICZNE IN WHITE:

Woda toaletowa IN WHITE 30ml-125zł
Woda toaletowa IN WHITE 50 ml – 175 zł
Woda toaletowa IN WHITE 100 ml – 245 złDostępny w drugiej połowie sierpnia w Perfumeriach Marionnaud oraz w autoryzowanych perfumeriach na terenie całego kraju.