Depilacja ciała to wyzwanie współczesnej kobiety. Niezliczone godziny spędzane w salonach depilacji woskiem czy próba pozbywania się zbędnego owłosienia są prawdziwą zmorą współczesnych Pań. Czy istnieje sposób na to, aby gładkie ciało osiągnąć w przyjemniejszy sposób ?

Najnowszym trendem związanym z depilacją jest usuwanie zbędnych włosków przy pomocy lasera diodowego.

PALOMAR VECTUS™ umożliwia szybkie i efektywne usunięcie włosów i cebulek, tak aby kolejne zabiegi nie prowadziły do przyrostu owłosienia.

Laser diodowy emituje łagodną wiązkę promieni, pochłanianą przez barwnik włosa, co prowadzi do zniszczenia jego cebulki. Nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu i właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie inwolucji i spoczynku. Po tym okresie część włosów znów wchodzi w aktywny etap wzrostu. Dlatego też aby usunąć prawie wszystkie włosy, zabiegi muszą być powtórzone co najmniej trzykrotnie.

Laser VECTUS™ to innowacyjna technologia firmy PALOMAR Medical Technologies przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia oraz przebarwień. Firma PALOMAR jest twórcą wielu technologii do depilacji laserowej, m.in. technologii diodowej oraz lasera LIGHT SHEER.

PALOMAR VECTUS™ to prawdziwie innowacyjna technologia trwałego usuwania owłosienia. Jest skuteczna i bezpieczna dla każdego koloru skóry oraz każdego koloru owłosienia. Jej wyjątkowość polega na tym, że skutecznie działa nawet na tak trudne do usunięcia włosy jak rude czy jasny blond.

PALOMAR VECTUS™dodatkowo usuwa szpecące przebarwienia z powierzchni skóry.

To najnowszy, najszybszy i najbardziej efektywny system depilacji laserowej na świecie.

Na skuteczność zabiegu wpływa opatentowana technologia "Photon Recycling", która polega na ponownym wykorzystaniu światła, w naturalny sposób odbijającego się od skóry.

Urządzenie ma wbudowany system chłodzenia "Advanced Contact Cooling", które posiada osobny certyfikat FDA, dzięki czemu zabiegi są całkowicie bezbolesne.

Komfort pacjenta zapewnia nie tylko bardzo szybkie tempo pracy lasera, ale również zastosowane w głowicy chłodzenie kontaktowe. Oznacza to, że skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła. Kontaktowe chłodzenie powoduje, że wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest minimalna. Pozwala to zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu, a tym samym w znaczący sposób zwiększyć jego skuteczność.

Najnowszy trend w depilacji jest już dostępny w Polsce. Zabieg można przeprowadzić w klinice medycyny estetycznej BeautymeD przy Al. KEN 54 w Warszawie.

www.beautymed.com.pl