Chociaż już dzisiaj jest drugi dzień nowego roku 2010 to może warto zastanowić się nad tym co było. Rok 2009 nie tylko obfitował w różnego rodzaju skandale w polskim show biznesie, ale przede wszystkim ciekawie prezentował się w świecie mody. Specjalnie dla naszych czytelników trendu.pl przygotowało najciekawsze wydarzenia modowe roku 2009

Buty od Alexander McQueen

Najnowsza kolekcja Alexander McQueen w roku 2009 wzbudziła bardzo wiele kontrowersji. Przede wszystkim mieliśmy wrażenie, że modelki wyglądają jakby przyleciały z zupełnie innej galaktyki. Szczególną uwagę przykuwały bardzo nietypowe buty, których wygląd nasuwał nam pytanie: jak w czymś takim można chodzić?!

Nowy trend- modelki w ciąży na topie

Rok 2009 przyniósł również rewolucję do świata mody. Mogliśmy nie tylko zaobserwować, że chude kobiety nie są już trendy, ale przede wszystkim, że modelki w ciąży mogą dalej pracować na wybiegu. Jourdan Dunn zachwyciła wszystkich swoim olśniewającym wyglądem na pokazie domu mody Gaultier.

Vogue- ma swój blog

Vogue decyduje się również wkroczyć na płaszczyznę wirtualnych użytkowników. Na stronie możemy znaleźć różne ciekawe informacje związane z modą, panującymi trendami i nadchodzącymi wydarzeniami w świecie mody.

Królicze uszy zdominowały panujące trendy modowe!

Królicze uszy, które były głównie kojarzone z Lady Gaga stały się niezwykle ciekawym dodatkiem, który bardzo często pojawiał się na różnych pokazach mody u znanych projektantów.

Obamomania

Obamomania zagościła również w świecie mody. Teraz to pierwsza dama jest cały czas na modowych językach. Trzeba przyznać, że trzyma fason.