Sea Towers w samym centrum Gdyni będzie najwyższym budynkiem w Polsce zlokalizowanym poza Warszawą.

Sea Towers to wielokondygnacyjny budynek apartamentowy z częścią usługowo-biurową, który powstaje przy Nabrzeżu Prezydenta w Gdyni. Budynek będzie miał charakter mieszkalny oraz usługowo-biurowy. Składać się będzie z dwóch wież, pierwsza o wysokości 28 kondygnacji, a druga 36 kondygnacji, która wraz z masztem antenowym osiągnie wysokość 138 metrów. Górne piętra wieżowca to strefa mieszkalna, a ostatnie piętro najwyższej wieży to taras widokowy. Powierzchnia apartamentów wynosić będzie od 43 m2 do 235 m2

Śmiałe usytuowanie tej inwestycji w odległości kilkunastu metrów od brzegu Zatoki Gdańskiej i jednocześnie tuż obok centrum miasta pozwoli mieszkańcom cieszyć się bliskością morza, rozległej przestrzeni, ale również korzystać z atrakcji nowoczesnego i dynamicznego miasta. Wysokość budynku, który dwukrotnie przewyższy pobliską Kamienną Górę i będzie dominował nad okoliczną zabudową, zapewni wyjątkowe widoki na Zatokę Gdańską, Półwysep Helski, Sopot, Gdańsk oraz wzgórza morenowe.
Unikalna lokalizacja Sea Towers nieopodal plaży i mariny jachtowej umożliwi mieszkańcom korzystanie z różnych form aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Budynek będzie sąsiadował z ulubionymi miejscami spotkań mieszkańców Gdyni, jak Skwer Kościuszki, Bulwar Nadmorski, Teatr Muzyczny, Centrum Rozrywki Gemini z multikinem, dyskotekami, klubami i wystawami czy tętniącą życiem ulicą Świętojańską.

Termin realizacji: koniec lutego 2009

Cena najlepszych penthouse'ów z widokiem na morze dochodzi do 20 000 zł za m2.