Utrzymany w klimacie retro interfejs menu Namco Arcade Classics przenosi graczy do wirtualnego salonu gier, wypełnionego automatami z najlepszymi klasycznymi tytułami. Oczywiście, tym razem można bawić się bez konieczności wrzucania kolejnych żetonów.

Gry wchodzące w skład kompilacji:


- Pac-Man. Gra wydana po raz pierwszy w 1980 roku – Zagraj w najpopularniejszą grę na automaty wszech czasów! Kieruj żółtym stworkiem, unikaj duchów i wcinaj kulki oraz owoce!
- Ms. Pac-Man. Gra wydana po raz pierwszy w 1981 roku – Tym razem w roli głównej występuje pani Pac-Man. Zbieraj i jedz wszystko, co znajdzie się na Twojej drodze. Przemierz cztery zróżnicowane labirynty.
- Galaga. Gra wydana po raz pierwszy w 1981 roku – Steruj statkiem kosmicznym i odpieraj ataki przypominających pszczoły obcych. Spróbuj szczęścia w trybie „Challenging Stages” i znajdź najlepszy sposób na pokonanie przeciwników wyposażonych w śmiercionośną broń!
- Galaxian. Gra wydana po raz pierwszy w 1979 roku – Pierwowzór gry Galaga. Niszcz nadlatujących w zwartym szyku obcych.
- Dig Dug. Gra wydana po raz pierwszy w 1982 roku – Do dyspozycji masz łopatę więc kop pod ziemią, a następnie wysadzaj przeciwników w powietrze.
- Pole Position. Gra wydana po raz pierwszy w 1982 roku – Kamień milowy w dziedzinie gier wyścigowych. Rywalizując o najlepszy czas, gracze muszą unikać innych samochodów, niebezpieczeństw oraz ryzyka ewentualnej eksplozji.
- Pole Position II. Gra wydana po raz pierwszy w 1983 roku – Kontynuacja gry Pole Position. Ten tytuł zaprezentował cztery nowe tory wyścigowe - Fuji, Test, Suzuka oraz Seaside.
- Rolling Thunder. Gra wydana po raz pierwszy w 1987 roku – W tej strzelance wcielasz się w tajnego agenta o pseudonimie „Albatross”. Musisz uratować agentkę Lelię Blitz i zniszczyć organizację przestępczą o nazwie Geldra.
- Rally X. Gra wydana po raz pierwszy w 1980 roku – Gracze ścigają się w labiryncie, unikają przeciwników oraz używają zasłon dymnych i zbierają flagi.
- Bosconian. Gra wydana po raz pierwszy w 1981 roku – Steruj statkiem kosmicznym, przeżyj kolejne ataki wrogich myśliwców, niszcz stacje kosmiczne, a jednocześnie unikaj asteroid i innych przeszkód.
- Dragon Spirit. Gra wydana po raz pierwszy w 1987 roku – Steruj potężnym smokiem, korzystaj z czarów, zrzucaj bomby i ziej ogniem.
- Sky Kid. Gra wydana po raz pierwszy w 1985 roku – Steruj dwuskrzydłowym samolotem. Unikaj wrogów wykonując pętle, zrzucaj bomby i strzelaj z karabinów maszynowych.
- Xevious. Gra wydana po raz pierwszy w 1982 roku – Wykorzystaj doskonale wyposażony myśliwiec, aby zniszczyć wrogie cele - w powietrzu i na ziemi.
- Mappy. Gra wydana po raz pierwszy w 1983 roku – Steruj myszą Mappy. Odbijaj się na trampolinach, otwieraj i zamykaj drzwi. Zbierz wszystkie wartościowe przedmioty z domu i ucieknij przed kotami