W tym miesiącu wypuszczono napój “Tru blood”, bazujący na tytułowym, krwisto podobnym napoju dla wampirów popularnego serialu. Jest to jeden z ciekawszych sposobów na promowanie serii HBO. Ruszają właśnie zdjęcia do trzeciej serii popularnego serialu "True Blood" opartego na serii książek "Southern Vampire" napisanych przez Charlaine Harris. Jest ona również współ scenarzystką. Serial zaadaptowany został przez Alan Ball („Sześć stóp pod ziemią„.) 
Buzująca w żyłach krew, seks, przemoc i wszystko tylko nie nuda.

Akcja serialu toczy się w Luizjanie na południu Stanów Zjednoczonych, niedługo po oficjalnym ujawnieniu się i konstytucyjnym uznaniu praw wampirów. Staje się to możliwe, dzięki wynalezieniu przez pewną japońską firmę napoju o nazwie "True Blood" - syntetyku, który rekompensuje wampirom pragnienie ludzkiej krwi. Wreszcie ludzie i wampiry mogą współistnieć w świecie. 
Historia toczy się wokół Sookie Stackhouse, barmanki żyjącej w Louisianie, która potrafi czytać w ludzkich myślach. Razem ze swoim bratem Jasonem, po śmierci rodziców, była wychowana przez babcię. Sookie posiada zdolności telepatyczne, które stara się zachować w tajemnicy. Pewnego dnia, Wampir Bill, wchodzi do miejsca jej pracy.

W pierwszej serii wampiry i ludzie starają się przystosować. Wśród ludzi jak i wampirów są zagorzali zwolennicy oraz radykalni przeciwnicy zaistniałej sytuacji. W sezonie drugim centrum wydarzeń to zaginięcie 2000-letniego wampira. Sookie i Bill rozpoczynają poszukiwania a postać Maryann, wprowadza chaos w Bon Temps. 
Hitem produkcji miała być Anna Paquin (Sookie), ta sama która grała w X-Menach, a przede wszystkim dostała Oscara za rolę drugoplanową w wieku 12 lat, za film “Fortepian”.

True Blood spotkało się z mieszanym odbiorem. “New York Post” napisał, że seria pozostawia nas zastygniętych nie z wrażenia ale z nudów! Z kolei “USA today” pochwalił twórców: “Seksowny, dowcipny, bezwstydnie osobliwy”. 
Zanim pojawi się trzecia seria, fani mogą stłumić swoją niecierpliwość popijając “Tru blood”