Perfumy są wizytówką każdego człowieka. Odzwierciedlają nasza osobowość oraz sprawiają, że dla drugiej osoby stajemy się dużo bardziej atrakcyjni. Jednak coraz częściej trudno jest znaleźć ciekawe i mało popularne zapachy, dzięki którym zostaniemy zauważeni przez innych.

Trendu.pl wszystkim osobom, które mają dosyć tendencyjnych zapachów poleca nowość na rynku perfumeryjnym Nasomatto. Są to perfumy stworzone przez Alessandro Gualtieri, osobę która stworzyła zapachy między innymi dla Valentino, Versace czy wreszcie Helmunt Lang. Perfumy charakteryzują się bardzo ciekawą nutą zapachową, która ma przede wszystkim uwodzić drugą osobę. Jak sam Alessando podkreśla: '' Perfumy te są skierowane do wszystkich osób zwracających szczególną uwagę na zapachy'' Jak sam twierdzi każdy człowiek jest instrumentem, które reaguje na różne bodźce. Perfumy są idealnym przykładem, że zapach nie jest dla nas niczym obojętnym. Każdy z zapachów zaprojektowanych przez niego jest skierowany do silnych osobowości, które wiedza czego chcą od życia.

W najnowszej kolekcji zapachów pojawi się aż 5 róznych nut zapachowych. Perfumy zostały przelane do bardzo ciekawych flakoników. Są one przede wszystkim bardzo minimalistyczne a delikatny dodatek drewna dodaje im jeszcze elegancji. 

Nasomatto jest nowością rynkowa, którą warto zakupić nie tylko dla nuty zapachowej ale również dla samego flakonika. A Wam jak podoba się design Nasomatto? Przypadł Wam do gustu?