Coraz bardziej popularne stają się serwisy internetowe oferujące zniżki na rozmaite produkty i usługi. Spośród nich na szczególną uwagę zasługuje system rabatowy Nasza.Piotrkowska.pl, który jest całkowicie bezpłatny, zarówno dla konsumentów, jak i przedsiębiorców.

Przygotowany przez Uniwersytet Łódzki i Fundację Ulicy Piotrkowskiej system ma na celu promocję produktów i usług oferowanych przez przedsiębiorców działających w obszarze ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.
Na stronie internetowej systemu znajduje się szeroki katalog ofert oraz rozbudowany kalendarz wydarzeń, które odbywają się w centrum Łodzi. Obecnie w systemie zarejestrowanych jest 59 przedsiębiorców oraz ponad 600 użytkowników.

System Rabatowy Nasza.Piotrkowska.pl jest bardzo prosty w obsłudze. Każdy zalogowany użytkownik przy użyciu indywidualnego konta może znaleźć kupony rabatowe na zakupy w sklepach, restauracjach lub pubach. Po wybraniu oferty wystarczy wydrukować kupon i udać się do wybranego miejsca, aby skorzystać z usługi.
Informację o zniżkach można również uzyskać dzięki newsletterowi oraz na fan page’u w serwisie Facebook.

Autor: Karolina Popłońska