Naszyjniki, naszyjniki, naszyjniki, która z Was ich nie uwielbia. Sprawiają, że nudny strój zaczyna odżywać na nowo. Czasami naszyjniki są ważniejsze od całego stroju, to one decydują o końcowym rezultacie.
Zebraliśmy trzy najbardziej oryginalne, które pasują do każdej okazji i do każdego stroju. Sezon jesień 2009 / zima 2010 jest pod znakiem różnorodnej biżuterii na szyję i dekolt. Zarówno modne są perły, przeplatane kokardami, łańcuszki, wycinanki czy korale w postaci XXL.

Marni
Naszyjniki te łączą tegoroczne trendy. Zarówno znajdziemy na nich drewniane oraz ceramiczne paciorki, wstążki, kokardki, kwiaty z materiału czy łańcuchy z mosiądzu. Jednak nie ma mowy tutaj o żadnym przesycie. Projektant znakomicie wymierzył proporcję oraz dobrał kolory.
Cena: 2 115 zł

Lanvin:
Dom mody Lanvin również postanowił wsadzić wszystko do jednego worka. Naszyjnik to połączenie szklanych pereł, diamentowej kokardy, serca oraz czarnej tasiemki. Gdyby to było za mało, na samym środku naszyjnika znajduje się diamentowa strzała Amora, przeszywająca serce.
Cena: 7 500 zł

Louis Vuitton:
Biżuteria inspirowana papierowymi łańcuchami robi prawdziwą furorę na całym świecie.
W zależności od stroju modelki miała na sobie naszyjniki ze skóry lub pokryte materiałem w szerokiej gamie kolorystycznej. Naszyjniki zostały ozdobione charakterystyczną dla tej marki kłódką.
Biżuteria mimo swej prostoty, jest bardzo oryginalną ozdobą. Pasuje ona zarówno do eleganckich sukienek, jak również do sweterka i jeansów.
Cena: 3200 zł