Hotel The Westin Warsaw w piątek 07 maja 2010r. zamieni się w plan filmowy. Reporterzy, flesze, światła i kamery – tak właśnie będzie wyglądała produkcja najnowszego teledysku Natalii Kukulskiej. 

To właśnie artystka i jej ekipa wybrali Hotel The Westin Warsaw jako miejsce realizacji klipu. - Bardzo się cieszymy, że możemy gościć jedną z najbardziej uznanych artystek w Polsce. Z drugiej jednak strony tego rodzaju działania są wpisane w dynamikę naszego Hotelu i bardzo często pomagamy artystom, filmowcom i telewizjom w realizacji ich projektów w The Westin Warsaw. Co więcej, nasi goście hotelowi cenią sobie możliwość obcowania z tymi ciekawymi dla nich działaniami – powiedziała Katarzyna Radzikowska z działu Marketingu hotelu The Westin Warsaw. Natalia zagra w scenerii apartamentu hotelowego, lobby, sali konferencyjnej i fantastycznego widoku panoramy Warszawy.

Hotel The Westin Warsaw zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy. Nowoczesny dwudziestopiętrowy budynek wyróżnia się charakterystyczną architekturą, z najszybszą 
w mieście, podświetlaną, panoramiczną windą. Hotel posiada 361 pokoi, 11 sal konferencyjnych, restaurację, bar oraz fitness center. 
The Westin Warsaw zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Kraków Hotel, Sheraton Poznań Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz Sheraton Sopot, Conference Center & Spa.