Związując się z inną osobą zawsze troszkę się zmieniamy. Czasem na lepsze, czasem na gorsze.
Nergal, najsłynniejszy król ciemności, który naśmiewa się z Kościoła, pewnie by sam się nie spodziewał, jak bardzo się zmieni dzięki Dodzie.
Adam Darski jeszcze do niedawna chodził w czarnych strojach, ćwiekach, rozpuszczonym włosach i z wiecznie kwaśną - groźną miną na twarzy.

Jednak landrynkowa Dorota sprawiła, że muzyk przeżywa metamorfozę. Doda weszła po koncercie do hotelu, wjechała na swoje piętro i, wychodząc z windy, zauważyła usypaną z płatków kwiatów ścieżkę prowadzącą do jej apartamentu. W pokoju czekało na nią kilkaset żółtych tulipanów, które uwielbia, świece, szampan i diamentowy pierścionek renomowanej firmy Chopard.
Pewnie fani Behemoth, by nigdy nie pomyśleli, że główny założyciel zespołu to taki romantyk.

Wszystko zresztą mówi mowa ciała. Nergal zarówno podczas koncertów, wywiadów zawsze był mroczny, tajemniczy. Jego ruchy ciała wskazywały, że daleko jemu do troskliwego faceta, który by usypywał korytarze kwiatami w hotelach. Rozumiemy gdyby były czarne, ale żółte?!

Adaś, teraz jest nie do poznania. Jego język ciała zmienił się o 180 stopni. Zaczął robić seksowne miny do zdjęć, spuszczając niżej jedną brew. Na jego twarzy pojawiła się wrażliwość oraz spokój. Nawet niektóre ruchy (patrz w galerii) stały się po prostu…..“delikatne“