New Balance zaprezentował nową edycję klasycznej linii sneakersów 574. Seria nazwana Passport Pack jest inspirowana wizerunkiem oldschoolowych podróży. Jeżeli pamiętacie estetykę linii lotniczych Pan Am z lat 70., zrozumiecie, o co chodziło designerom.

To styl retro przetworzony przez filtr współczesności. Futurystyczny vintage, czyli trend, który jest lansowany od kilku miesięcy, pozostając jednym z najbardziej istotnych tendencji w modzie drugiej dekady XXI wieku.

Historycznie seria 574 sięga 1988 roku. Model jest klasycznym i kultowym sneakersem, który przeżywa swoisty renesans. W tej serii sneakersów od New Balance należy bywać. To ulubione buty gwiazd, które nosi na przykład Rihanna. Obuwie, które staje się obowiązkowe w garderobie trendsetterów, designerów i wyznawców hipsterskiego stylu życia. Najmodniejsze buty sezonu. Sneakersy, które trafiają w ducha współczesności.

Co więcej, to ulubione buty największego guru współczesnego businessu. Sam Steve Jobs, bo o nim mowa, nosił obuwie New Balance, które stanowiło istotny element jego wizerunku. To sneakersy ludzi, którzy cenią design i są świadomi nowych trendów w modzie.

Technologicznie nowa linia butów New Balance nazwana 574 Passport Pack to m.in. system amortyzacji ENCAP, który w niezwykły sposób redukuje wstrząsy podczas biegania.

Olschoolowy design i nowoczesna technologia plus legenda i specyficzne nawiązanie do podróży w stylu retro. To wszystko znajdziemy w nowej serii obuwia New Balance. Rekomendujemy.

Więcej info o New Balance 774 "PASSPORT PACK" znajdziecie na:

www.newbalance.pl