Nocny klub dla gentelmanów


Niemalże siedem lat temu powstała idea klubu nocnego, w którym dżentelmeni z całego świata czuliby się, jak u siebie. Klub ten miał być niepowtarzalnym miejscem, w którym można kosztować wyszukanych alkoholi i odkrywać przeróżne smaki. Nie ulegało wątpliwości, że swoim charakterem będzie nawiązywał do Nowego Orleanu – jednego z najbardziej różnorodnych miast świata ze znamionami francuskimi, brytyjskimi i hiszpańskimi, miasta w którym widać charakter każdego mieszkańca i gościa. Ostatecznie decyzja , co do nazwy zapadła , gdy założyciele zobaczyli nietypowy kształt lokalu w Warszawie, podobnie nietypowy jak kształt Nowego Orleanu ( The Crescent City – miasto półksiężyca). Tak narodził się New Orleans.

Po otwarciu klubu w Warszawie w grudniu 2005 r. właściciele krok po kroku zaczęli realizować po początkową wizję. Po krótkim czasie klub przeszedł znaczące zmiany i New Orleans przeistoczył się w New Orleans Gentlemen's Club & Night Restuarant – pierwszy Klub dla Dżentelmenów w Polsce. Kreujący wizerunek New Orleans czerpali wzorce z klubów londyńskich o podobnym charakterze i dzięki temu oraz uważnej obserwacji rynku polskiego stworzyli miejsce, gdzie mężczyźni mogą się zrelaksować delektując się najlepszymi whisky single malt oraz smakując wybornej kuchni w towarzystwie przepięknych tancerek, które hipnotyzują intelektem i oszałamiającą prezencją sceniczną.

New Orleans

New Orleans posiada największy bar w Europie – ponad 700 alkoholi ( w tym 40 różnych szampanów), pierwszą w Polsce nocną restauracją serwująca, m.in.: steki Kobe, świeże homary i ostrygi, a tancerki uwodzą efektowną zmysłowością i wysublimowaną erotyką. Dziewczęta pracujące w New Orleans studiują, mają pasje i marzenia, a część z nich to laureatki międzynarodowych i narodowych konkursów tańca.
Następstwem rozwoju była decyzja o stworzeniu sieci lokali pod nazwą New Orleans. Pierwszym miastem po Warszawie, w którym powstał kolejny New Orleans był Gdańsk. Gdański klub jest dostosowany do potrzeb rynku trójmiejskiego. Jako niewątpliwe dziecko lokalu w Warszawie ma podobny, ale nie ten sam charakter spełniając potrzeby gości na Pomorzu, nie odbiegając jednakże standardem od pierwowzoru.

Obecnie New Orleans jest miejscem wyśmienitej zabawy na wysokim poziomie, tworzonym przez ludzi z pasją, wizją i doświadczeniem. W klubie odbywają się wieczory kawalerskie i panieńskie, konferencje, spotkania biznesowe, degustacje szampana i wiele innych. W warszawskim lokalu, który obecnie przechodzi remont, powstaje trzeci poziom z ekskluzywną salą eventową oraz pokojami przeznaczonymi na spotkania korporacyjne i specjalne okazje. W warszawskim klubie tworzony jest pierwszy w Polsce Nocny Teatr, o charakterze kabaretowo-burleskowym nawiązujący do niemieckiego Variete. New Orleans jest także patronem Agencji Tańca www.poledanceproject.pl i sponsorem konkursu www.poledancecup.com

Nie pozostaje nic innego, tylko zaprosić wszystkich Dżentelmenów i Damy do naszego Klubu na Noc niezapomnianych wrażeń.

Menedżer Artystyczny
Natalia Wojciechowska
natalia.wojciechowska@neworleans.pl
+ 48 601 33 22 40