NHOW hotel

hotel w Mediolanie

Jeśli wybieramy się do Mediolanu na tegoroczny Salon Meblowy (coroczną konwencję designerską z udziałem firm z całego świata), nasze akcje niewątpliwie wzrosną, jeśli uda nam się na czas zarezerwować pokój w hotelu NHOW.

NHOW Hotel wznosi się w dzielnicy Tortona w sercu Mediolanu, miejscu gdzie każdy szanujący się artysta designer chciałby otworzyć swoją galerię lub choćby koncept store. To tutaj ma swój klub Renzo Rossi ( właściciel marki DIESEL), to w tej dzielnicy atmosfera podczas Salonu Meblowego przywodzi na myśl San Francisko w latach siedemdziesiątych. W bramach oraz na ulicach organizowane są spontaniczne wystawy i happeningi debiutujących twórców nazywane "Fuori Salone".

NHOW Hotel króluje nad tym wszystkim, strzelając w górę swoją moderną sylwetką. Wchodząc do budynku, nie można pozbyć się wrażenia, że przekraczamy granicę świata, którego znamy aby zagłębić się w nierealnej rzeczywistości twórców projektu.

Styl NHOW Hotel jest tak niepowtarzalny, że nawet mieszkańcy Mediolanu chętnie spędzają tam noc traktując to jako niezwykłą przygodę. Tym bardziej, że każda suite jest inna a cały wystrój hotelu jak na prawdziwy concept przystało odnawia się co 4 miesiące.

sypialnia

jęzor

 

Autor: Izabella Frej

Źródło zdjęć: www.asiarooms.com, www.elenasalmistraro.blospot.com, www.traveleurope.net, www.himacs.eu