Nicki Minaj i Ricky Martin dla MAC

Co łączy Ricky'ego Martina z Nicki Minaj? Oprócz milionów fanów na koncertach, dolarów na koncie i podobnie brzmiących imion? Odpowiedź jest prosta, choć na pierwszy rzut oka nieoczywista: kosmetyki! Konkretnie – kosmetyki do pielęgnacji ust (!). I oczywiście – oddajmy sprawiedliwość – szlachetna wola niesienia pomocy chorym na AIDS.

Nicki Minaj

Oto dwie gwiazdy showbiznesu łączą siły pod sztandarem firmy MAC w oddziale nowej linii z serii Viva Glam. Nicky wojuje za pomocą charakterystycznej dla swojego wizerunku różowej szminki. Orężem Ricky'ego jest pielęgnacyjny balsam do ust. A wszystko to w imieniu walki z AIDS. Dochód z kosmetyków Viva Glam ma być w całości przekazany MAC AIDS Found – fundacji zajmującej się szerzeniem świadomości na temat tej choroby.

Ricky Martin

Zważywszy na alarmujące statystyki, akcja absolutnie nie jest czczym wymysłem. AIDS co roku dziesiątkuje ludność na całym świecie, a przyczyną rozprzestrzeniania się prowadzącego doń wirusa HIV, jest w dużym stopniu niewiedza o tym, jak się przed nim chronić. Tak więc tym razem zakup następnej pomadki (79zł) lub balsamu do ust (62zł) może obyć się bez wyrzutów sumienia. Wszak można w ten sposób uratować komuś życie. Przyjemność zakupu gwarantowana – i to podwójna.

 

Autor: Zuzanna Sołtys