Kolor, który uwielbiają małe dziewczynki. Kolor, który czasem kojarzy się z kiczem. Kolor, który jest trendy w tym sezonie. Mowa o różu. Trzeba przyznać, że to odważny kolor i nie wszystkim pasuje. Jednak top, czy sukienka w takim kolorze nikomu chyba nie zaszkodzi. Ostatnio Magda Mołek pojawiła się w różowej kreacji. Jednak używaj różu nie tylko w strojach, ale i makijażu. Nie bój się różowych policzków, czy błyszczyków. Jest kolorem, który może być zarówno elegancki jak i dziewczęcy. Ożywia twarz i robi wrażenie. Pojawia się na wybiegach u wielu projektantów.

Aby uzyskać ładny efekt przy użyciu różowych kosmetyków zadbaj o podkład. Musi być nieskazitelnie nałożony. Najlepiej nałóż jak najbardziej matowy i kryjący puder. Pokryj podkładem usta na pewno wzmocnij i przedłuży kolor pomadki. Nałóż szminkę niezwykle skrupulatnie, tak samo jako przy krwistej czerwieni, każde nie dociągnięcie od razu widać. Zastanów się też w sklepie przy wyborze. Kolor różowy musi do Ciebie pasować. Zastanów czy, nie lepszy będzie matowy, czy będzie to ostry róż. Może być pastelowy, bardzo nasycony, czy wpadać nawet w fiolet. Musi pasować do twojej cery i stroju. Jeśli nie lubisz szminek wybierz błyszczyk. Masz pewność, że nie będzie wyglądać bardzo ostro. Odrobina błysku na ustach zawsze wygląda ponętnie. Możesz go także nałożyć bezpośrednio na szminkę. Jeśli nie lubisz takich zabiegów wybierz sam błyszczyk. Na rynku znajdziesz zarówno satynowe, jak i z błyszczącymi drobinkami. Różowy błyszczyk na ustach sprawia, że wyglądasz ładnie i młodo. Nie zapominaj o różu na policzkach. Oczywiście jeśli do twojej twarzy pasują bardziej różowe odcienie, jeśli nie to wybierz te wpadające w brąz i pomarańcz. Taka kombinacja też na pewno się sprawdzi. Całość różowego looku musisz koniecznie wykończyć wydłużającym tuszem do rzęs. Oczywiście czarnym, nie różowym. Ale zawsze możesz wybrać taki, który ma taki kolor na opakowaniu.

Nie bój się koloru i bądź trendy w tą zimę. Różowe usta, czy policzki nadadzą koloru, kiedy za oknem szaro i buro. Wybierz róż, może zaczniesz wiedzieć przez różowe okulary.