Byłaś już na wielu ślubach i weselach, a wszystkie są prawie takie same. Wydaje Ci się, że trudno wymyślić coś oryginalnego, wyjątkowego i innego. Nie chcesz, żeby twój ślub był kolejnym, zwykłym weselem? Chcesz, żeby twoi gości zapamiętali go jako wyjątkowy, a Ty z satysfakcją chciałabyś go wspominać? Musisz koniecznie odwiedzić targi ślubne. Nie, to nie są kolejne zwykłe targi ślubne, z których wyjdziesz z pełną głową i pełną garścią ulotek. Odwiedź targi pod nazwą Alternative Weddings. 21 listopada w Warszawie narzeczeni będą mogli zobaczyć nietypowe targi, w stylu eventu.

Przed miejscem targów panowie będą mogli zobaczyć ekskluzywne samochody Porsche, Ferrari, Maserami. Może któryś z nich okaże się wymarzonym samochodem na ślub. Dla przyszłych panien młodych szykowany jest pokaz sukien ślubnych, tylko renomowanych marek. Jeśli chcesz czerpać z pomysłów wystawców, którzy zostali specjalnie wyselekcjonowani i dobrani z myślą o oryginalnym weselu. Możesz zobaczyć najmodniejsze zaproszenia, dekoracje i atrakcje. Co ciekawe wieczorem o 21.00 chętni mogą wziąć udział w imprezie stylizowanej na wesele z motywem przewodnim. Impreza będzie przypominała imprezę klubową. Można będzie pobawić się przy muzyce, której na tradycyjnym weselu raczej nie usłyszysz.

Na targach będzie można zobaczyć także profesjonalnie zaaranżowane sale bankietowe. Można będzie się przekonać czy rzeźbienie w lodzie, czy gra świateł może pasować na twoje wymarzone wesele. Wystawcy prezentują najnowsze trendy w organizacji wesel, nie spodziewaj się czegoś zwykłego. Zobaczenie nowości na rynku na pewno przyda się narzeczonym. Oczywiście takie nowości łączą się z ceną, ale wystawne i nowoczesne wesele może być drogie. Panna młoda, która zastanawia się nad akcesoriami i suknią ślubną na pewno pozna najnowsze, światowe trendy. Nie trzeba oczywiście nic kupować, ani zamawiać na miejscu. Jednak jak coś spodoba się młodej parze, na pewno będzie miała łatwiejszy kontakt z daną firmą. Na targach będzie można także poznać zawód konsultanta ślubnego, a może sami skorzystacie z jego usług. Na pewno dla wszystkich narzeczonych, którzy zastanawiają się nad organizacją, oryginalnego i wyjątkowego wesela taka impreza jest potrzebna. Ślub i wesela to najważniejsze imprezy w życiu młodych ludzi, dobrze, że można je niezwykle urozmaicić.