Chyba większość z nas ma nawyk zostawiania resztki napoju w kubku, czy szklance. Na przykład śpiesząc się rano do pracy pijemy wielkimi haustami i odkładamy w pośpiechu kubek, w którym znajduje się jeszcze znaczna ilość kawy. Problem marnotrawienia bądź co bądź trudnej do wypicia ostygłej herbaty też dotyka znacznej większości z nas.

Jednak żyjemy w XXI wieku i oto Young- Suk Kim wymyślił bardzo oryginalne i ciekawe rozwiązanie- Steam Mug Humidifier. Pozwoli ono zużyć wszelkie resztki niedopitych płynów, przyczyniając się do poprawienia jakości powietrza w pomieszczeniu, w którym przebywamy. Możecie być pewni- nie zmarnuje się żadna kropla.

Na czym więc polega ta rewolucja? Otóż sekret tkwi w kubku, a raczej zestawu, na który składa się kubek, świecąca podstawka oraz kabelek USB. Kubek zawiera miarkę, która pomoże odczytać poziom płynu, opatrzoną również podziałami czasowymi. Kiedy w kubku pozostanie płyn, zostaje on podgrzany i wydzielony w postaci pary wodnej przez ucho kubka. Para ta skutecznie zapewnia odpowiednie nawilżenie pomieszczeń podczas chłodniejszych miesięcy. Czyżby czasy dużych nawilżaczy odchodziły w zapomnienie?