Jeżeli myślicie, że wasza kuchnia skazana jest na nudę, to jesteście w błędzie. Współcześni designerzy proponują nam fascynujące rozwiązania w wyposażeniu wnętrz. 
Znudziły Ci się zwykłe kalendarze? Zainwestuj w unikatowy. Prezentujemy prozdrowotny kalendarz owocowy. Jest on przejrzysta, plastikową rurą, która pomieści od 30 do 31 jabłek- tyle ile jest dni w miesiącu. Codziennie zjadasz jedno jabłko. Prawda, że to dobry sposób na utrzymanie zdrowego trybu życia?

Lubisz jeść w podróży samochodem? Nic prostszego. Zobacz nowoczesny stolik samochodowy. Wystarczy, że zamontujesz go w pobliżu skrzyni biegów i gotowe! Możesz kłaść na nim z powodzeniem zarówno produkty stałe jak i napoje. Jest tylko jeden znaczący mankament: za granicą owszem, produkt jest dostępny za mniej więcej 11 dolarów, w Polsce zaś jest niezwykle trudno dostępny. Więc póki co polskie korki skazują cię na spędzanie długich godzin bez żadnego pożywienia.

Jesz nieodpowiednio? Owszem, teraz twój pomocnik w jedzeniu pomoże ci w wymierzeniu tempa spożywania posiłku. Nazywa się on Mandometr. Otóż nie tylko pomaga on w utrzymania odpowiedniego tempa przeżuwania, ale także sprawia, że chudniemy. Grupa dzieci używająca tegoż urządzenia, przez przeszło rok zmieniła swój wynik BMI o ok. 3%. Grupa doświadczalna zwolniła tempo jedzenia o 11 %. Czy warto więc się spieszyć przy jedzeniu? Projektanci naprawdę starają się o nasz komfort, Nie bój się i wypróbuj, a twoje życie stanie się łatwiejsze!