Każdego roku puby, kawiarnie i lokale nocne kuszą swoimi wyjątkowymi propozycjami na walentynkowe szaleństwa.  Możemy ten wieczór spędzić również w kinach, na koncertach czy prywatkach. W Święto Zakochanych nie powinno zabraknąć prezentów, wyrażających nasze ciepłe uczucia. Wszyscy prześcigają się w pomysłach na atrakcyjne upominki dla niej i dla niego. Serca, serduszka, słodycze, maskotki-przytulanki, kubki, kartki z życzeniami: nie zapomnij o mnie albo na zawsze Twój to tylko nieliczne z propozycji takich prezentów.

Alternatywą dla wszystkich tych wystawnych i głośnych imprez jest wieczór we dwoje. Atmosfera intymności, przygaszone światła sypialni, unoszący się w powietrzu słodki zapach płatków róż, który dociera z umieszczonego na stoliku kominka aromatycznego, markowe wino, dwa kieliszki, świeca. Ciche, miłosne wyznania wypowiadane być może po raz pierwszy. Zakochani są tylko dla siebie, sami stwarzają atmosferę, której nie może zapewnić żadna instytucja. Spotykają się w zaciszu domowej sypialni, w otoczeniu ulubionych sprzętów. Właśnie zakupili wspólny walentynkowy prezent – wygodne, eleganckie łóżko. Pozostanie z nimi na lata, będzie oryginalnym symbolem trwałości ich związku. Swoją sypialnię urządzili w stylu włoskim. Dlatego ich nowe łóżko posiada gięte, zachwycające finezją elementy boczne i lekką, subtelną formę. Wykonano go z litego drewna połączonego z naturalną okleiną. Kolor cherry doskonale harmonizuje z ciepłym odcieniem brązu ścian i innych dodatków dekoracyjnych oraz z bielą i złotem pościeli.

Niezwykły wieczór, oryginalny prezent dla siebie i od siebie oraz niezapomniana kameralna atmosfera przepełniona niczym niezakłóconą intymnością. Po prostu niebanalna propozycja firmy Mebin na Walentynki.

Serdecznie zapraszamy na stronę: http://www.mebin.pl/

meble Meblin

Romantyczny wieczór we dwoje

Sypialnia w kolorze szarości

Romantyczna sypialnia

Sypialnia szmaragd

Spędź walentynki z ukochanym w nastrojowej sypialni

Walentynki 2012

Romantyczne wnętrza

Romantyczne walentynki

 

Klasyczna sypialnia