Bezpowrotnie mineły czasy szarych, mokrych i cuchnących kapoków ratunkowych, które służyły jedynie jako siedzenia. Dzisiejsze kamizelki to kolorowy wykonany z najwyższej jakości materiałów, neoprenu i miękkich pianek sprzęt asekuracyjny.

Jeszcze nie tak dawno nad naszymi jeziorami królowały dwa kolory, szary i wściekle pomarańczowy,  dzisiaj kamizelki ratunkowe i pianki neoprenowe to bajecznie kolorowe stroje specjalnie projektowane dla kobiet mężczyzn i dzieci. Postęp w dziedzinie sprzętu pływającego również przeszedł ogromne zmiany, skutery wodne i łodzie motorowe osiągają coraz częściej prędkości przekraczające 100 km/h, a to wymaga od użytkowników bezwzględnego stosowania środków asekuracyjnych.

Na szczęście dzięki internetowym sklepom motorowodnym takim jak Viper-Sport , mamy możliwość zaopatrzenia się w cały niezbędny sprzęt do uprawiania sportów motorowodnych i mam tutaj na myśli nie tylko kamizelki asekuracyjne i ratunkowe, ale również całą masę sprzętu, który zapewni użytkownikom niezapomniane chwile spędzone nad wodą. Jedną z ciekawszych propozycji, są koła do ciągania za skuterem wodnym lub motorówką, popularnie zwane ski-tube, produkowane w rozmaitych kształtach i wersjach jedno i wieloosobowych. Ski-tube to niesamowita frajda dla małych i dużych wielbicieli sportów motorowodnych, gwarantująca niezłą dawkę adrenaliny i niezapomniane wrażenia.

Trudno tutaj również nie wspomnieć o innych dyscyplinach, takich jak narty wodne, czy wakeboarding, które również znajdziecie w ofercie Viper-Sport

Skoro już mamy skompletowany cały niezbędny sprzęt, warto pomyśleć o jakimś fajnym miejscu do realizacji wodnych szaleństw i tutaj przychodzi mi na myśl Pojezierze Drawskie i w miescowośći Silnowo, Dom Nad Jeziorem. Bajeczne miejsce nad jeziorem Pile, gwarantujące zdrowe i grzybne lasy, piękne i czyste jezioro, wspaniałe powietrze, oraz cisza i spokój, a to wszystko dzięki temu, że w okolicy nie ma żadnego przemysłu to chyba wystarczająco dużo, aby skusić się i odwiedzić ten malowniczy zakątek Polski. Są tu wspaniałe warunki, aby odpocząć, zregenerować siły, odreagować stresy i problemy dzisiejszych czasów, a przede wszystkim poszaleć na wodzie.

Dla tych którzy nie mają własnego sprzętu pensjonat Dom Nad Jeziorem dysponuje własną motorówką i całą masą sprzętu wodnego. Po całym dniu szaleństwa na wodzie, nurkowania, spływie kajakowym lub korcie tenisowym, mamy zagwarantowany wypoczynek w komfortowych pokojach z dostępem do internetu, rewelacyjną domową kuchnię i coś co polecam, basen z podgrzewaną wodą. Uwierzcie, niewiele jest tak urzekających miejsc, gdzie znajdziecie tak ogromny wybór atrakcji, do wyboru w jednym miejscu.

To tylko część atrakcji i to tylko tych, o których można napisać. Żeby przeżyć urok tutejszych wschodów i zachodów słońca trzeba po prostu tam pojechać. Z tego co wiem organizowane są tam również szkolenia i imprezy integracyjne dla firm, oraz romantyczne wesela wśród pięknej natury - jezior i lasów Pojezierza Drawskiego.

Polecam to miejsce wszystkim wodniakom i nie zapominajcie o bezpieczeństwie nad wodą.

www.domnadjeziorem.pl

www.viper-sport.pl