W sieci salonów Time Trend lipiec upłynął pod znakiem dużych rabatów na wybrane zegarki takich marek jak Levi’s, Atlantic, Casio, Marc Ecko czy Guess. W sierpniu większość promocji jest już nieaktualna, ale to właśnie ten miesiąc będzie niepowtarzalną okazją dla miłośników mody włoskiej. Dlaczego?


Kupując zegarek Roccobarocco klient otrzyma jedną z dwóch oryginalnych torebek tego włoskiego domu mody. Promocja obejmuje wszystkie zegarki za wyjątkiem kilku nowości, które trafiły do Polski w czerwcu. Klient może wybrać mniejszą, sportową torbę o wartości 380 zł lub elegancką, pakowną torbę Roccobarocco o wartości 515 zł. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Akcja jest nie tylko świetną okazją do przygotowanie miejsc pod nową, jesienną kolekcję czasomierzy, która trafi do salonów Time Trend we wrześniu, ale przede wszystkim niepowtarzalną okazją dla wielbicieli marki. Rzadko bowiem zdarza się, by w segmencie zegarkowym do markowego czasomierza dodawano oryginalne, tak wartościowe akcesoria. Promocja jest wynikiem owocnej współpracy firmy ZIBI S.A- wyłącznego dystrybutora zegarków Roccobarocco w Polsce i producenta czasomierzy Roccobarocco - firmy Les Montres z siedzibą we Włoszech