Nasz sklep internetowy www.szkockabizuteria.pl to jedyny w Polsce sprzedawca i dystrybutor unikalnej biżuterii szkockiej marki HEATHERGEMS.Biżuteria HEATHERGEMS jest wytwarzana ręcznie od ponad 40-tu lat w przepięknie położonym miasteczku Pitlochry w Szkocji. Znajduje się tu manufaktura, gdzie można zobaczyć proces produkcji oraz salon biżuterii, w którym sprzedawany jest pełen asortyment marki.Wyjątkowość produktów HEATHERGEMS polega na wykorzystaniu kamieni z naturalnych wrzosów w specjalnym, opatentowanym przez producenta procesie. Jest to jedyny na świecie wytwórca tego typu biżuterii.
Pragniemy podkreślić, że poszczególne elementy są wykonywane ręcznie, a każdy kamień jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.


Zachęcamy do obejrzenia filmu, dzięki któremu dowiecie się Państwo, w jaki sposób powstaje oryginalna biżuteria HEATHERGEMS www.szkockabizuteria.pl

 Nasza biżuteria wyróżnia się ciekawym stylem - część produktów ma celtycki design, wzorowany na wyrobach z czasów początków chrześcijaństwa w Szkocji.  Jeśli szukasz czegoś oryginalnego to HEATHERGEMS jest właściwym wyborem.
Jako oprawę biżuterii stosuje się srebro próby 925, część produktów jest posrebrzana lub wykonana ze stopu cyny
i miedzi (ang. pewter), który daje piękny efekt patyny.

Wszystkie produkty dostępne na www.szkockabizuteria.pl są dostarczane w eleganckich pudełkach.

Proponujemy zawieszki srebrne i posrebrzane w niepowtarzalnych wzorach, które będą doskonałym dodatkiem zarówno do wieczorowych kreacji, jak i codziennego ubioru.Wybór wśród dostępnej oferty jest bardzo interesujący, można wybrać zawieszki dopasowane do indywidualnego stylu.Jeśli poszukują Państwo prezentu dla najbliższej osoby, srebrne zawieszki  z całą pewnością wzbudzą zachwyt i zadowolenie.Wśród dostępnych produktów znajduje się również wytwarzana ręcznie biżuteria z koralikami – beads, w których każdy koralik jest  unikatowym kamieniem z wrzosów.Beads HEATHERGEMS to zarówno naszyjniki (koraliki na łańcuszkach i rzemykach), jak również bransoletki z koralikami jako zawieszki.


Zamawiając beads, Klienci otrzymują również eleganckie pudełko.
Teraz biżuterię HEATHERGEMS możesz kupić w Polsce.Doceń piękno magicznej Szkocji i kup biżuterię na prezent na stronie www.szkockabizuteria.pl.