Każdy z nas stara się relaksować w różny sposób. Jedno jest pewne, jeśli chcemy odzyskać spokój ducha, to warto postawić na sport i aktywny wypoczynek oraz zabawy umysłowe. Po powrocie z pracy nie siadajmy bezczynnie w fotelu tylko wyciągnijmy rower i wybierzmy się na krótką ale intensywną wycieczkę.

Po zmęczeniu fizycznym warto wytężyć nasz umysł w przyjemny ale efektywny sposób- grając w różnego rodzaju strategie. To właśnie dzięki grom wykształca się nasze myślenie przestrzenne. Jeśli lubicie strategię to może Wam spodobać się TS Company of Heroes: Tales of Valor. Jest to osobny dodatek do znanej strategii Company of Heroes. Tylko w niej będziecie mogli stanąć również po stronie nazistów. Ciekawa fabuła sprawi, że przez długi czas nie bęziecie mogli oderwać się od komputera. Company of Heroes: Tales of Valor możecie zakupić w atrakcyjnej cenie na http://prezenty.trendu.pl.

Jeśli jednak nie lubicie klasycznych rtsów to warto zwrócić uwagę na East India Company. Jest to tradycyjna gra strategiczno-ekonomiczna, która pozwoli się poczuć jak w XVII wieku. Antologię gry możecie kupić na prezenty.trendu.pl. Nie ma to jak wirtualna rozrywka po godzinach:)