Powoli zbliża się okres zakupów świątecznych. Zawsze ciężko jest znaleźć ten właściwy prezent. Świat mody, jak co roku proponuje kilka nieprzyzwoicie drogich prezentów, z których każdy będzie zadowolony. Postanowiliśmy znaleźć dla Was najdroższe prezenty, jakie moda ma w swojej ofercie. Czas dobić limity na kracie kredytowej do końca i wreszcie kupić coś wyjątkowego, bo kto by się nie ucieszył z:

Rower Chanel za $12.000, czyli 36 tysięcy PLN. Cena gadżetu jest porażająca i zniechęca do ekologicznych form transportu. Jednak w końcu mówimy o rowerze CHANEL.
Dla kogo: dla najbardziej zdesperowanych modnych indywidualistów. Jedną z gwiazd, która posiada taki rower jest Jennifer Aniston.
Dlaczego: przemieszczając się na rowerze, nie będzie się przejmowała, gdzie pochować swoje drobiazgi i wyglądać modnie. Mała, pikowana, czarna jest już w zestawie.

Telefon Christian Dior, za 60 tysięcy PLN. Christian Dior dołączył do grona kultowych marek odzieżowych firmujących telefony komórkowe. Wersję Lady Dior, bo tak nazywa się najdroższy model, wykonano ze skóry krokodyla wysadzanej 640 kryształkami Swarovski. Aparat nie imponuje technologią. Tu liczy się dekoracja.
Dla kogo: dla dziewczynek, które uzależnione są od wynalazków technologicznych
Dlaczego: każda dziewczyna potrzebuje pisać obciachowe smsy w dobrym stylu

Perfumy Paco Rabanne 1 milion
wykonany z 18 karatów za $57,000, czyli za 170 tysięcy PLN.
Dla kogo: dla osób, które preferują francuską kąpiel od tradycyjnej.
Dlaczego: może wyglądać jak milion dolarów, jednak czy na pewno tak pachnie?

Gra Monopoly
za 6 tysięcy PLN. Przygotowano specjalną wersję gry całą pokrytą skórą.
Dla kogo: dla dorosłych fanów gry Monopoly, którzy nie umieją i nie chcą porzucić życia dużego dziecka
Dlaczego: bo zawsze będą dużymi dziećmi

Zabawki Louis Vuitton
za 5 tysięcy PLN.
Takashi Murakami, zwany japońskim Warcholem już od dłuższego czasu współpracuje z francuskim koncernem. Japoński artysta oprócz wzorów na torebkach zaprojektował sklep Louis Vuitton oraz serię słodkich zabawek.
Dla kogo: grzecznych dzieci
Dlaczego: aby od najmłodszych lat poznawały co to marka Louis Vuitton

Który prezent wydaje Wam się najmniej przyzwoity?