Można już spokojnie stwierdzić, że zima nam odpuściła i niecierpliwie czekamy pięknej wiosny.
Z wiosną rodzi się wiele wyobrażeń i pomysłów,  w większości – artystycznych.
Jeżeli już teraz rodzą się w waszych głowach plany „porządków wiosennych”, nie zapomnijmy o dodaniu czegoś nowego i oryginalnego do swojego wnętrza. Wiosnę wita się tylko raz w roku! ;)

Propozycją portalu Trendu.pl oraz firmy ArtSempka jest typowo artystyczny, a co za tym idzie – dekoracyjny wystrój wnętrz.
Mieszkaniu, biurze czy firmie można dodać odrobinę oryginalności i swobodności w postaci rzeźb artystycznych.  Snycerstwo- sztukę rzeźbienia w drewnie- polecamy wszystkim miłośnikom starożytności i późnemu gotykowi. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by miłośnikom innych stylów i kultur to zaimponowało.

Pracownia ArtSempka, firma z wieloletnim doświadczeniem i rodzinną tradycją, specjalizuje się w oryginalnych rzeźbach i „wyrobach” snycerskich, aranżacji i wystroju wnętrz oraz stolarstwie artystycznym.
To właśnie tu możesz dowiedzieć się o historii snycerstwa i rzeźb, doradzić się w wyposażeniu i oprawie wnętrza oraz zrealizować swoje pomysły i marzenia.

Jeżeli interesuje Cię zabytkowe wnętrze, stylowy wystrój meblowy i nie tylko – zgłoś się do specjalistów w tej branży.

Ciekawostki:
Marcin Sempka – rzeźbiarz w stowarzyszeniu Irish Georgian Society.
Rzeźby autorstwa ojca M. Sempki trzykrotnie trafiały do rąk Papieża Jana Pawła II.
M. Sempka swoje doświadczenie zdobywał w Conservation Letterfrack – pracowni wykonującej prace m.in. dla Muzeum Narodowego w Irlandii.

Pracownia ArtSempka: www.art-sempka.pl