Okulary przeciwsłoneczne w ciągu ostatnich kilku lat stały się nieodłączanym elementem wizerunku wielu osób. Jeśli chcemy być na topie to koniecznie musimy mieć Ray Bany. Jednak na sezon 2010 najprawdopodobniej zostaną wyparte przez okulary Oliver Peoples. To właśnie w najnowszej kampanii bierze udział Shirley Manson i Elijah Wood. Zdjęcia zostały wykonane przez Autumn De Wilde. Trzeba przyznać, że fotograf zrobił takie ujęcia, że na pierwszym planie oprócz gwiazd znajdują się również ciekawie wyeksponowane okulary. Same Oliver Peoples nawiązują do stylu lat 80-tych i 70-tych. Dlatego w kolekcji znajdziemy zarówno te kwadratowe jak i okrągłe kojarzące się nam z hippisami.

Cała sesja zdjęciowa została utrzymana w bardzo ciekawej konwencji. Do tego Elijah Wood w ulizanej fryzurze i pod muszką wygląda bardziej seksowanie niż kiedykolwiek. A delikatna Shirley Manson w rudych włosach wygląda olśniewająco. Aż trudno uwierzyć, że ma już prawie 40 lat!!!

A wam jak podobają się okulary? Czy myślicie, że staną się godnymi zastępcami okularów Ray Ban? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?