Nicki Minaj to można powiedzieć dopiero gwiazdka showbiznesu. Na razie wybiła się na towarzyszeniu popularnym raperom, jak np.: Lil'Wayne'owi i Drake'owi w piosence "Bed Rock", czy też słynnemu DJowi Davidowi Guettcie w "Where Them Girls At".

Kariera solowa na razie przebiega bez fajerwerków, ale oczywistością jest, że Minaj stała się dość sławna, by pojawiać się na największych imprezach branży muzycznej. No właśnie. Piosenkarka słynie z dość kontrowersyjnego, żeby nie powiedzieć kiczowatego stylu. Ja chciałbym się skupić na części jej garderoby- biżuterii.

Nicki wybrała sobie markę dziwaczną, bo Onch Movement. Hmmm, jeśli jej nie znacie dość będzie powiedzieć, że jej specjalnością są np.: naszyjniki w kształcie skrzydełka kurczaka, kawałka pizzy, lodów itp. Właśnie w skrzydełku kurczaka Nicki wystąpiła niedawno i możemy być pewni, że nie zrezygnuje tak szybko z Onch i niedługo będziemy mogli podziwiać na niej kolejne dziwactwa.

Tymczasem prezentuję Wam zdjęcie samej Nicki i fotki produktów Onch Movement, które zapewne niedługo pokaże nam sama Minaj.