No More Heroes bez wątpienia jest jedną z najbardziej udanych serii, jaka ukazała się na Nintendo Wii. Słowo serii jest tutaj lekko przesadzone ze względu na fakt, że druga część dopiero powstaje. Niemniej dobre opinie recenzentów i deweloper uważnie słuchający uwag fanów wróżą kolejnej części podobny sukces.

Tyle spekulacji, bowiem prawda jest taka, że No More Heroes 2: Desperate Struggle będzie ostatnią częścią marki, jaka przygotowana zostanie z myślą o konsoli Nintendo Wii. Właśnie o tym opowiada Goichi Suda w wywiadzie udzielonym serwisowi Edge.

Naprawdę chcę zrobić z No More Heroes wielką markę i osiągnąć większy sukces przy okazji premiery drugiej części gry. Wkładam w deweloping tej serii naprawdę wiele troski i czuję, że ma ona potencjał.

Myślę, że jest to ostatnia część No More Heroes, jaką zamierzamy przygotować na Nintendo Wii. By zwiększyć możliwości serii potrzebujemy nowej platformy. Wii nią bez wątpienia jest, ale zrobiliśmy z tą konsolą wszystko, co było do zrobieniaWIęcej na gamelobby.pl