Już od 17 września będzie można kupić w Polsce ubrania z najnowszej kolekcji Noa Noa. Wtedy też pierwszy butik tej firmy zostanie otwarty w Krakowie na ulicy Siennej 17. Mieszkanki Warszawy, aby móc zrobić zakupy w markowym sklepie na ulicy Chmielnej 27,  będą musiały poczekać do 1 października.

Noa Noa to połączenie skandynawskiego designu z najwyższą jakością. Wysokogatunkowe materiały wykorzystane w najnowszej kolekcji to gwarancja komfortu oraz satysfakcji klientek. Niepowtarzalne, oryginalne kroje oraz romantyczne wzory to cecha charakterystyczna propozycji marki na sezon jesień/zima 2009/2010. Utrzymana jest ona w chłodnych, stonowanych kolorach ( szarość, granat, beż), gdzie nie gdzie przełamanych przez pastelowe róże i fiolety. Ubrania są niezwykle kobiece i delikatne. Dość widoczna jest inspiracja stylem Coco Chanel-klasyka w wydaniu retro to najbardziej widoczne elementy kolekcji.

Tak więc w butiku Noa Noa znajdziemy podkreślające talię żakiety, tuniki, lekkie sweterki, proste spódnice oraz czarne sukienki w stylu Coco Chanel. Z prawdziwy paryskim szykiem w stylu retro kojarzą się także wełniane berety, oferowane jako ponadczasowy dodatek. W jesiennej linii firmy nie brakuje również inspiracji kulturą rosyjską. Bogato haftowane chusty oraz płaszcze z ozdobnymi aplikacjami to wyraźny ukłon w stronę kultury Wschodu.

Koniec ze żmudnymi poszukiwaniami w second-handach oraz szperaniem w Internecie. Magiczny świat Noa Noa już niedługo będzie w zasięgu ręk