Noami Campbell od jakiegoś czasu próbuje skutecznie ukryć przed światem, fakt że całkowicie ołysiała. Jej czoło staje się coraz wyższe. Jednak nie da się doczepić włosów, bowiem nie mają nawet na czym się zaczepić. Na środku i z tyłu głowy sztuczne pasma trzymają się o wiele lepiej. Modelka musi się teraz leczyć tym co jej zaszkodziło. Noami ołysiała wskutek doczepek, które obciążały włosy, uszkadzając na stałe ich cebulki.
Wizerunek piękności coraz częściej zamiast powalać i zachwycać, zaczął wywoływać złośliwe komentarze na całym świecie.
Stylista przygotowywał Naomi przed sesją zdjęciową na jednej z nowojorskich stacji benzynowych. Rozczesując jej włosy, przez przypadek, zaczesał je do tyłu i tam odsłonił jej przerażającą łysinę.
Topmodelka nie jest jedyną gwiazdą, która wskutek przedłużania włosów, utraciła swoje naturalne. Nicole Richie, Britney Spears, Paris Hilton, Victoria Beckham również już od kilku lat próbują wszelkich nowoczesnych metod, by móc uratować jeszcze resztkę swoich włosów.
Będąc narzeczoną, żonatego miliardera Władimira Doronina powinna zdecydować się na przeszczep włosów, o ile w jej stanie to jeszcze możliwe.
Zdjęcia Noami Campbell powinny być obowiązkowo pokazywane osobom, które myślą o przedłużaniu włosów