Najnowszy, porywający spektakl muzyczny Magdy Navarrete z zespołem "Noche de boleros" - gorące, namiętne bolera, żywiołowe flamenco i zaskakujące polsko - brazylijskie akcenty, a wszystko to zagrane przez czołówkę muzyków w Polsce. Gość specjalny Leo Vilenha z Brazylii.

Premiera 26 maja w Teatrze Syrena!

Po ogromnym sukcesie spektaklu "Cafe Bolero Night" w Teatrze Syrena -  26 maja o godz.19.00 Magda Navarrete z zespołem "Noche de boleros" zaprezentują najnowszy program artystki. Będzie to muzyczny koktajl stylistyk  muzycznych, jak i języków jakich używa Magda w swoich piosenkach, a także oryginalnego instrumentarium. Widzowie będą mogli posłuchać klasyków - kubańskich, portorykańskich boler i argentyńskiego tanga, ale także być świadkami niezwykłej fuzji tańca flamenco i autorskich piosenek Magdy. Wokalistka od lat już zgrabnie żongluje stylami muzycznymi, a ten spektakl to tylko kolejne potwierdzenie, że robi to z największą klasą i smakiem. Chodź zestaw wydaje się dość eklektyczny - Magda Navarrete i jej muzycy pokazują nową, ciekawą i porywającą "twarz" muzyki latynoskiej, a wszystko to w teatralnej scenerii i atmosferze.

Magdzie Navarrete w najnowszym spektaklu towarzyszyć będą niezwykli muzycy, z którymi artystka nagrała 8 lat temu swój pierwszy krążek - "Chilli". Po wielkim sukcesie polskim i zagranicznym jej hiszpańskojęzycznej wersji "Ostatniej Niedzieli" - "El Ultimo Domingo" zespół koncertował sporo po kraju i Europie -  teraz powraca na warszawską scenę w nowej, teatralnej odsłonie.

Podczas spektaklu swoje gusta będą mogli zaspokoić i Ci, którzy lubią delektować się muzyką, a także Ci widzowie, którzy przy muzyce lubią "szaleć". Z okazji Dnia Matki - artyści przygotowali niespodziankę: zaprosili do współpracy brazylijskiego gościa specjalnego: Leo Vilenha - gitarzystę i wokalistę. Tu artyści zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o jednej - kawiarnianej scenie ze spektaklu, w której obiecują porwać na chwilę widzów do samego Rio de Janeiro.

Zapraszamy gorrrrrąco!

Magda Navarrete - vocal, taniec, instrumenty perkusyjne

Kamil Kucharczyk - piano

Renell Vades Cepero - vocal, gitara

Andrzej Lewocki - gitara flamenco

Miki Wielecki - instrumenty perkusyjne

Manolo Alban Juarez - perkusja

Marcin Świderski - sax, flet poprzeczny, akordeon

Maciek Szczyciński - kontrabas, bas

gość specjalny: Leo Vilenha - cavaquinho, vocal

Magda Navarrete & Noche de Boleros 26 maja o godz.19 w Teatrze Syrena. Bilety w cenie 50zł można nabyć na stronie: www.teatrsyrena.pl, eventim.pl oraz ebilet.pl.