Ich najnowszym dziełem jest luksusowe cacko Veneto. Nazwa jak i kształt został zainspirowany jedną z najpopularniejszych sklepowych ulic Rzymu. Niektórym z was może się kojarzyć z Nokią 8800 Sapphire Arte, ale nic dziwnego. Veneto została zrobiona na podstawie telefonu komórkowego Nokia. Skóra węża została połączona z 18-karatowym złotem i 0,3-karatowymi brylantami tworząc oryginalną komórkę.
Veneto jest dostępne w dwóch wersjach, Classic oraz Exclusive. Ta druga wersja kosztuje około 10 000 złoty i dodatkowo inkrustowane brylantami logo. Przy zakupie dostaniemy perfumy gratis. Telefon oprócz podstawowych funkcji ma ekran, który jest odporny na zadrapania, co na pewno ucieszy kobiety, które zawsze wrzucają swe telefony do torebki.

Veneto został stworzony na wyżej wymienionej Nokii.
Nokia 8800 Arte i Nokia 8800 Sapphire Arte łączą w sobie elegancki wygląd i funkcjonalność. Obudowa do telefonów została wykona ze szklanych i metalowych elementów, co sprawia, że telefony są niezwykle eleganckie. Po stuknięciu stalowej powierzchni pod ekranem wyświetla się zegar wskazówkowy, pokazując godzinę w klasycznym stylu. Telefony skierowane głównie do ludzi ze świata biznesu, dlatego podczas spotkania połączenia przychodzące można z gracją i niezauważalnie wyciszyć, odwracając telefon ekranem do dołu.

Istnieje również droższa wersji Nokia 8800 Gold Arte, która posiada 2-calowy wyświetlacz OLED, 3,2Mpix aparat oraz 4GB pamięci wewnętrznej. Telefon pokryty jest 18-karatowym złotem a także białą skórą. Tu najważniejszą funkcję odgrywa luksus, a nie jakieś szczególne dane. Cena od 3 000 do 70 000 złotych