Nasi Klienci zauważyli już, że te ciuchy są świetne dla dzieci z kilku powodów. Projekty przemyślane w każdym calu, świetna jakość i prosty, ale bardzo rzucający się w oczy styl ulicy - od teraz także dla naszych dzieci najnowsza kolekcja w Sklepie internetowym Natural Kids.

Jest to marka bardzo dbająca o funkcjonalność i komfort dziecka. Nie znajdziesz tutaj regularnych pasków i guzików, z którymi dzieci w wieku przedszkolnym kiepsko sobie radzą w toalecie. Są za to szerokie pasy bawełniane, które chronią nerki i plecy. Idealne  zwłaszcza dla szczupłych dzieci, dzięki pasom spodnie nigdy nie opadają, a twojemu dziecku jest zawsze ciepło.  Nogawki i rękawy prawie zawsze mają ściągacze, aby nie przeszkadzały maluchowi w zabawie. Luźny design nie blokuje ruchów dziecka, pozostawiając mu duże uczucie komfortu. Nie straszny jest wpadający wszędzie piasek  ani zimne powietrze.

NOVA STAR w swoich ubraniach jest wierna dwóm zasadom: ma być wygodnie i funkcjonalnie. Jak realizują te cele? Pas w spodniach jest szeroki, przeciągnięty gumką. Spodnie nigdy nie będą zbyt ciasne dla brzuszka, a plecy gołe podczas zabawy. Również nogawki są wykończone miękkim ściągaczem, tylko po to, by dziecko nie zachaczyło o nic nogawką, kiedy wspina się po drzewach, biega. Brak guzika pozwala na szybkie samodzielne założenie spodni, co jest bardzo wygodne w przedszkolu :) Pas posiada regulację.

Ubranka NOVA STAR z założenia mają być duże i luźne, w porównaniu jednak z naszą rozmiarówką są większe. Przemyślane w każdym calu, świetna jakość i prosty, ale bardzo rzucający się w oczy styl ulicy - od teraz także dla naszych dzieci najnowsza kolekcja w sklepie internetowym - Natural Kids