Rihanna powoli powraca na prostą po dramacie z Chrisem Brownem, który przeżyła prawie pół roku temu. Gwiazda skorzystała z najlepszej metody na pocieszenie i postanowiła wszystko rozpocząć od nowa za pomocą – nowej fryzury. Piosenkarka na ulicach Nowego Jorku pojawiła się po bokach z kompletnie ogoloną głową. Na środku głowy zostawiła sobie włosy na kilka centymetrów. Długość włosów na przodzie pozwala piosenkarce, na zawinięcie sobie loka i stworzenie najmodniejszej fryzury inspirowanej Elvisem Presleyem.
Rihanna słynie z różnych dziwacznych fryzur. Odkąd dwa lata temu obcięła swoje długie włosy na krótkie, zaczęła bawić się swoim wyglądem. Raz ma postanowione włosy na irokeza, czasem związuje je w warkoczyki.
Jest zapewne w pierwszej trójce wśród gwiazd które zużywają najwięcej lakieru do włosów.

Jeden z plusów ogolonych włosów to zapewne fakt, że dodatki jak okulary, a szczególnie kolczyki wyglądają bardzo dobrze.
Artystka założyła kolczyki w kształcie feniksa z łańcuszkami. Biżuteria może być znakiem, że jak przysłowiowy ptak „podniósł się z popiołów”.
Nowa fryzura, symboliczny feniks mogą być tylko przypadkową stylizacją. Jednak być może Rihanna chce pokazać  światu, że już lepiej się czuje i jest znów silną kobietą.

Co sądzicie o nowej fryzurze Rihanny?!